Zháňate najvýhodnejšiu letenku?

Singapur East Coast Park Letenka
Je to vír, ktorý Vás vtiahne a nebudete sa z neho vedieť dostať.

 • Navýšený 50-eurový bonus platil len do 31.
 • Naučte sa rozoznávať grizlyho od baribala.
 • Táto letenka neobsahuje presun medzi miestami Singapur a Kuala Lumpur, no je medzi nimi vzdialenosť len 350 km.
 • Bratislava, 19. novembra 2021 – Nedostatok vodičov v prímestskej doprave v Bratislavskom kraji vyrieši ARRIVA zvyšovaním miezd, náborovým príplatkom alebo dovezením vodičov zo zahraničia. ARRIVA vyplatí s prvou
 • To znamená, že ak v ďalšom kole vyhráte, peniaze, ktoré ste stavili, vám casino vráti.
Asi po cca 2 hodinách vidím konečne more. To už je len na skok k pláži Girgaon Chowpatty. Je to miestna Copacabana. V minulosti sa tu chodili prechádzať bolywoodské hviezdy, ale teraz slúži verejnosti.


Biatlon, dnes, hromadný štart, ženy, online prenos, 12,5 km, Oberhof, Paulína Fialková. Online prenos dnešných pretekov  s hromadným štartom s Paulínou Fialkovou štartuje dnes v Oberhofe od 12:45.


Každé jedno pripravené jedlo, bolo pre nás úplnou lahôdkou.

V „normálnych“ časoch lietajú Air New Zealand medzi Soulom a Aucklandom niekoľkokrát týždenne, aktuálne fungujú na linke raz do mesiaca.No ráno sa bez nich nepohnete, preto je ideálne, ak ich do kufra zopár predsa len pribalíte.

Buď rovno manuálne roztočíte valce tlačidlom Spin, alebo si nastavíte a spustíte Autoplay.

Areál pozostáva z piatich hotelov (Amadria park hotel Ivan, Amadria park hotel Jure, Amadria park hotel Jakov, Amadria park hotel Andrija a hotel Niko), apartmánového strediska a z kempingu.Těžké odpovědět, nejsem žádný horal.

Aké je to existovať na miestach, kde je stále okolo mínus 30°C? Dá sa na to zvyknúť?  A čo to robí s technikou? V článku ,,Čo s vami robí extrémna zima alebo ako to zvláda technika“ sa venujeme práve tejto téme.

 • Je ráno 8:30, a my už netrpezlivo čakáme na recepcii hotela, kedy po nás príde transfer, ktorý nás vezme do prístavu.
 • Ako na to? Jednoducho cez mLinku alebo našu webovú stránku, konkrétne cez sekciu Super-market – Služby – Centrum žiadostí.
 • Hawaii has two national parks, Haleakala National Park on Maui and Hawaii Volcanoes National Park on the Big Island.
 • Banka platiteľa aj banka príjemcu musí mať sídlo na území SEPA priestoru.
 • Zimné olympijské hry vám priblíži aj slovenský olympijský výbor.

Keď budete mať jedlo hotové, prezlečte sa do slávnostného oblečenia a upravte sa, akoby ste skutočne išli von.

Pravidlo v moneygame, ktoré hovorí o tom, že hra nemôže skončiť dvojnásobkom (gammon) alebo trojnásobkom (backgammon), pokiaľ sa v hre nehralo dablovacou kockou.

Share pictures and your experiences with them, they will appreciate it.

3 hodiny? A náročná? Sa museli zblázniť, né? Dievča z pod Tatier predsa slovo náročná nemôže zastrašiť, ehm.

Hell Mania je jeden z najlepšie hrajúcich automatov v Tipsport online kasíne a možno ste si už všimli, že táto hra vie často „pustiť perie“.

Zapojené automaty: Regal Beasts, East coast vs West coast, Chicago Gold, Dragon Kingdom – Eyes of Fire, Cat Wilde and the Eclipse of the Sun God, Miss Wildfire, Rome – The Golden Age, Dinosaur Rage

V prípade, že potrebujete akútnu pomoc a neviete, na koho sa obrátiť, vyhľadajte si najbližšie krízové centrum. Tých sa otvára na Slovensku čím ďalej, tým viac a mnohé z nich vám poskytnú aj nocľah.

Austrálčania mostu, kvôli jeho tvaru, zvyknú tiež hovoriť  Coat hanger, teda „Ramienko na šaty“.

Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Viceroy Riviera Maya ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.


Na ostrove sa nachádza jedna z najväčších botanických záhrad sveta. Oplatí sa prenajať si auto a ostrov prejsť po vlastnej línii.

 • Neďaleko sa nachádza podobný, Telgártsky viadukt, ktorý je výnimočný je tým, že ide o prvú členenú oblúkovú železobetónovú konštrukciu s rozpätím hlavného oblúka 32 metrov.
 • Pre Bratislavu tohtoročný program bol síce bohatý, ale nie až tak ako minulý rok.
 • Ako sa postupne budete učiť ako vsádzať peniaze na zápasy NBA, tak postupom času už budete vedieť ktoré tímy vyhrávajú často, a tak budete vedieť na koho sa oplatí vsadiť.
 • Potrebujete si požičať, ale netušíte, ktorú banku navštíviť, aby ste dlžnú sumu niekoľkonásobne nepreplatili? Prinášame vám zoznam aktuálne najlepších pôžičiek na trhu.
 • Cievky sú umiestnené hneď za diamantovou vežou, čo dáva tejto hre pocit veľmi realistického 3D slotu a nájdete tu všetky detaily rozmiestnené od grafiky po zvukové efekty.

Pozor si treba dať na vodu a tú pite len z kúpených fliaš a nenaberajte si ju z vodovodných kohútikov ani na svojej izbe v hoteli.

Apple Pay offers your customers a simple and secure payment method in your e-shop.

Mezinárodní kuchyně se vaří v restauraci Ibn Majed Restaurant, večeře jsou tematické, snídaně se podávají formou bufetu. Na lístku najdete pokrmy Atlantiku, Středomoří, Středního Východu a Číny.

✔ 4* hotel Barcelo Aran Park v pokojnej časti Ríma ✔ letenka z Bratislavy ✔ raňajky


Zion National Park is Utah’s oldest national park, was recognized as a national park by

WPT sa presúva do Prahy.Prestížna World Poker Tour zavítala do Dominikánskej republiky.

Nájdete tu tiež vychýrené termálne kúpele, v ktorých si užijete dokonalý relax aj vodné radovánky.

Po deviatich hodinách cesty sme v noci dorazili do štvrtého najväčšieho mesta krajiny – Cluj – Napoca, ktoré je známe aj vďaka najväčšiemu festivalu elektronickej hudby UNTOLD.


Prečítajte si prosím itinerár zájazdu Na strechu Makaronézskych ostrovov a samy si urobíte názor.Ľuboš Fellner v roku 2012 zorganizoval pri príležitosti 100.

Bombardovanie prežil, a tak sa začalo s výstavbou.  Dnes nájdete bunkre pomaľované, zamaskované rastlinami, na plážach často vybavené matracom pre väčšie pohodlie.

Záhrady pochádzajú z 12. storočia a môžete sa z nich kochať výhľadom na pohoroie Atlas. Sú príjemným miestom na odpočinok v obklopení ovocných sadov a olivových hájov.

Niektoré tímy sklamali svojich fanúšikov, iné výrazne vystrelili.

DSS sú od januára 2013 zo zákona povinné vytvoriť dva fondy,  jeden garantovaný a jeden negarantovaný. 

Jedinečná suita Duke of Lorenski vás jistě na první pohled zaujme svou úctyhodnou rozlohou 58 m2 a jedinečným výhledem na bazén a Jaderské moře.

Dominikánska republika je „rajom“, kde si každý vie predstaviť svoju dovolenku v exotike, ako popíja drink a leží na pláži.

Získajú výhodný úver v maximálnej výške 15 000 eur na obdobie 15 rokov s úrokovou sadzbou 1 % ročne fixovanou počas celého obdobia.

Obľúbená pivná záhrada sa nazýva Garten a nachádza sa v Aachener Weiher. Ponúka výnimočnú panorámu, v ktorej si môžete dopriať oddych a tiež vynikajúce jedlo.


Vytiahnuť mladíkov z juniorky, či už šlo o Ondreja Dudu alebo dovtedy neznámeho Nemanju Matića a dať im šancu v prvom teame. Na toto sa tešíme a naše očakávania budú veľké.
Do 10 dní od registrácie v SynotTip musíte urobiť prvý vklad so správnym promo kódom.

"AFC sleduje situáciu a bude so svojimi členmi diskutovať, aká bude teraz najlepšia cesta pre FIFA a svetový futbal," napísala vo vyhlásení Ázijská futbalová konfederácia (AFC), ktorá Blattera v piatkovej voľbe podporovala.

My ako jediní z celého autobusu nemusíme otvárať naše ruksaky, pokým batožina ostatných cestujúcich sa podrobuje dôkladnej prehliadke.

The Hoodoos of Bryce Canyon National Park Are Like Nothing Else You’ve Seen. Bryce Canyon National Park was designated as a National Park in 1928 and is located in south-western Utah, only about 85 miles from Zion National Park.


Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najvýhodnejšiu cenu

99 percent uspokojených klientov

Akciové lety za priaznivé ceny

Výhodné letenky do celého sveta na jedinom webe.

Pátrať po letenkách