2019 Vody Tašky Pre Vonkajšie Slnečné Turistika Kempovanie Sprcha Taška 20L Kúrenie Camping Sprcha Hydratácie Taška Hadice Prepínateľné Sprcha Hlavy

€15.12 €11.34
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Odrážky: 1、Veľké Kapacita: Naše sprcha taška pre camping má veľkú kapacitu 20L/5 Galónov, má dostatok vody pre vás veľmi dobrý sprchovacím kútom.

2、Odolné Premium Materiál: solárna sprcha taška je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, to bude určite držať vody bezpečne. To je dosť dobré, že môžete zavesiť na stromy alebo sprcha stan, keď ste sa teší na vašu sprchovacím kútom.

3、Ohreje Vodu s Teplotou v ktorom Uvedie: Sprche taška je tesnenie, keď si tesné prívod vody, ktorý môžete dať aj sprchovacím kútom taška na zem alebo zavesiť na stromy, ktoré sa absorbujú teplo. Teplota vody sa zvýši, a môžete ľahko prečítať teplotu na Indikátor.

4、Jednoduché: Keď teplota vody je dosť dobré pre vás, stačí jednoducho zavesiť sprcha taška, zapnite sprcha hlavu a môžete si vychutnať svoju vonkajšia sprcha! Tam je úložný vak, keď si môžete dať mydlo, šampón v ňom.

5、Potrebné Vybavenie: solárna sprcha taška je tak užitočné, že ja musím povedať, že je to potrebné pre vaše rodiny. Žiadne ďalšie starosti, ako môžete získať nádherné sprchovacím kútom, keď bude vonku.

Popis:

1. Umyte vaňa taška s 1 lyžica horúcej sóda, voda pred prvým použitím.

2. Naplňte vodou a tvár slnku tak, že slnko môže zažiariť v plnej miere.

3. Kúrenie asi 3 hodiny, môžu byť použité. Teplota môže vzrásť asi o 30 stupňov asi 3 hodiny, a ventil sa otvorí, keď sa použije.

Funkcie:

Rozšírené sprcha vedúci: ZAPNUTIE/VYPNUTIE & prepínateľné od NÍZKEJ po VYSOKÚ vody prúd nízkej hmotnosti & skladacia, ľahko preniesť & skladovanie

Teploty ukazovateľ: zadný teplota bar vám umožní vedieť, teploty vody a držať krok s ním.

Čistý vrecku úložný košík: predné čistý vrecko má dve vrecká môžu byť použité na umývanie a carry-on položky.

Špecifikácia:

Materiál: PVC

Kapacita: 5 galón/20L

Veľkosť:cca 18.5x19.7in

Váha: cca 0.97 libier

Farba: army zelená jeden súbor

Balenie Zoznam:

1 x 5 galónov(20L) Sprchovacím kútom Taška

1 x Závesný Popruh

1 x Plastové Rúrky

1 x Sprcha Hlavy

Poznámky:

1. Neprekračujte 50 stupňov, ak teplej vody je potrebné.

2. Prosím, skúste teplota vody pred použitím. Ak je príliš horúci, pridáme trochu studenej vody.

3. Priateľské PVC materiálu, nedotýkajte ostré predmety, aby nedošlo k poškriabaniu taška, teplota vody by nemala presiahnuť 50 stupňov, alebo to bude mať vplyv na život vane taška.

4. To nie je odporúčané používať tento tábor sprcha taška na doplnenie pitnej vody.

  • sprcha taška:
  • Kapacita: 20L
  • Materiál: PVC
  • Veľkosť: 18.5x19.7in
  • solárna sprcha:
  • Hmotnosť: 500g
  • Rozsah Teplôt: Ako opísať

Štítky

Štítky: sprcha umyť vonkajšie, sprcha taška, textílie sprcha camping, sprcha taška cast, túru sprcha, solárna sprcha, desať solárny ohrievač vody, sprcha set sprcha, solárna záhradná sprcha, ručné sprcha.

Recenzie