Loď Papier Model 1:400 Queen Mary Ii Cruise Ručne vyrábané Hračky Loď Pre Deti Darček Model Puzzle Diy D9S2

€11.07 €5.76
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

Milovníci plesní papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D kocky. Papier materiál, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Geniálny výroby dizajn. Tvar je vynikajúca a môže sa použiť pre dekoráciu po výrobe.

Názov produktu: 1:400 Queen Mary II Plavby

Milovníci lodí model papierové modely naučiť sa zhromažďovať. 3D cube papier formy, naložený s týmto detstva sen. Papier materiál, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Na spojovanie dizajn je šikovný. Modelu je vynikajúca a môžu byť zobrazené po výrobe. Rodič-dieťa interakcie, teplé a šťastný čas.

1. Názov produktu: Queen Mary II výletnej lode papier model

2. Popis: je schematický diagram výroby, ťažkosti, je relatívne vysoký, vhodný pre stredne pokročilých a pokročilých nadšencov, nie je vhodný pre začiatočníkov vstúpiť do jamy!

3. Keď si to: o 86 cm dlhé a 11,2 cm široký

4. Veľkosť: A4 standard version (30*22*1cm)

5. Kvalita papiera: dovezené kartón

6. Obtiažnosť: Stupeň 4 (Level 6 je najväčší a najťažší)

7. Čistá hmotnosť: osobitné konzultačné služby zákazníkom

8. Pokyny: anglický papier pokyny

Poznámka: je vyrobená z papiera a je potrebné vystrihnúť a nalepiť. Potrebujete kúpiť nožnice, biely latex, pravítko, bodkovaná čiara pero a ostatný papier model výrobu nástrojov, kupujúci je potrebné priniesť svoje vlastné nástroje.

Ďakujem za vašu pozornosť, Tam je tak veľa užitočných a lacné položky v našom obchode. Vitajte na návšteve.Dúfam, že sa vám pekný deň!

  • Tému: Doprava
  • Vekové Rozpätie: 8~13 Rokov
  • Certifikácia: 3C
  • Materiál: kartón
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Čiarový kód: No

Štítky

Štítky: battlestar galactica, výletné lode hračka, robocop, ecto 1 ghostbuster, Loď, lode vojenské model, papierové modely lodí, mig model, modely lodí, 3d papercraft.

Recenzie