80pcs Antique Silver Jogy OM Lotosový Kvet zobrazili kľúčové tlačidlá pre Šperky, Takže sa Mu Zistenia Príslušenstvo Pre DIY Náhrdelník Náramok M294

€5.87
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

80pcs Starožitné strieborné koleso meditácie Zenovej Meditácie, tanečník, om, ahm aum, jóga dievča lotosový Kvet zobrazili kľúčové tlačidlá Pre KUTILOV, Šperky, Takže CHARAKTERISTIKA:obsahuje rôzne prívesok Charms, ktoré môžu byť použité, aby náhrdelník, náramok a ponožky ručne. Môžete vytvoriť svoje obľúbené štýly podľa vašich vlastných preferencií, ekonomické a cenovo dostupné. VIACÚČELOVÝ:Oblek pre kľúč reťazca,taška prívesok,sveter reťazca, prívesky,ozdoby a iné remeslá atď.Môže byť použitý ako ozdobné zipsy, ručne vyrábané šperky Hľadanie, byť tiež použitý ako iné ručne remeselne-kreatívne HOBBY Šperky, Takže príslušenstvo.Je to móda, kreatívny, plný špeciálne prostriedky, je veľmi užitočné šperkov príslušenstvo VÝSKUM TRHU A UŽÍVATEĽ ANALÝZA:veľa ručné nadšencov záujem o tento produkt, módny a kvalitný. Môžete nechať svoje deti podieľať na hand-made, a to nielen vývoj mozgu dieťaťa, ale aj zvýšiť blízky vzťah s dieťaťom.(Poznámka:Deti nad 5 rokov) GARANTOVANÉ PO-PREDAJ KVALITY: Ak zistíte že tovar bol poškodený najneskôr do 3 dní po obdržaní tovaru môžeme bezpodmienečne vám čiastočné vrátenie peňazí, alebo poslať dobré tovaru na vás.

  • Položka Druh: Charms
  • Materiál: Kov
  • Kovy Typ: Zliatiny zinku
  • Jemné alebo Módne: Móda
  • Číslo Modelu: M294
  • Názov Značky: crazybeads

Štítky

Štítky: x om, 925 náramok, náramok lotus, zlato om, medaila om, náramok thajský, klobúk om, náramok thajsko, náramok žena striebro, 925 strieborný náramok.

Recenzie

Gunnersociety
2020-10-05
5/5
ok
Aalenushkaa
2021-02-12
5/5
ok
Keaundrawragg
2021-01-05
5/5
ok