3-v-1 Digitálny USB Mikroskop 1600X Prenosné 2Adapters Podporu OSX Windows PC Typ-C Micro-USB Telefón zväčšovacie sklo s 8LED

€15.55 €11.66
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

3-v-1 Digitálny Mikroskop 1600X Prenosné 2Adapters Podporu OSX Windows PC Typ-C Micro-USB Phone USB zväčšovacie sklo s 8LED

Odrážky:

1) Rozsah použitia: čarovný svet je sústredená v rámci tejto citlivej mikroskopom. Výrobky sú široko používané v: kontrola počítača, elektronických komponentov zváranie kontroly, vedecké nástroje výučby, betón, pokožku hlavy kontroly, šperky identifikácia a tak ďalej.

2) USB Rozhranie: Tento produkt má USB rozhranie a dva adaptéry (Typ-C a Micro-USB), môže byť pripojený k -Android telefóny (nie podpora pre Apple telefóny), podpora pre OSX systému a systému Windows.

3) Vysoké Rozlíšenie: výrobok má na stenu pre ľahké pozorovanie, detekcia, zameranie 1600X, vysoké rozlíšenie, podpora fotografovanie a nahrávanie videa, meranie, malý a prenosný, s svetelný zdroj.

4) ochranný Kryt Objektívu: vrchole objektív mikroskopu je vybavený objektívom ochranný kryt. Uistite sa, že odstrániť ochranný kryt pred používať, inak to bude mať vplyv na pozorovanie.

5) Foto a video produkcia,je najlepšou voľbou malých objektov, recognization. zachytiť jasne detaily. Postavený v 8 LED svetlom.

Funkcie:

1. Vynikajúci dizajn, Perfektný výkon

2. Svetlo je mäkké a nie do očí bijúce, a pozorovanie je jasnejšie.

3. Profesionálne, univerzálne, môžu byť aplikované na laboratórny výskum, elektronických komponentov, šperky identifikácia, atď.

4. USB, Micro-USB Typ-C pohodlnejšie pripojte počítač a samrtphone

5. Prenosný, ľahký a ľahko ovládateľný.

6. 50X-1600X , rozlíšenie videa: 640*480, podpora Win10 Win8 Win7 XP OSX -MAC-telefón Android

Špecifikácia:

Veľkosť(cca.): držiak výška: 12 cm/4.72 v; mikroskopom: 11*3 cm/4.33*1.18 v; zväčšenie: 0-1600x; pixel: 0,3 miliónov pixelov

Materiál: plastový kufrík

Pouţiť: univerzálne použitie

Balenie Zoznam:

1*Mikroskopom

1*Držiak

1*Oprava pravítko

1*Návod Na Použitie

1*Micro-USB Adaptér

1*Typ-C Adaptér

  • Zväčšenie Pomeru: 500X - 1500X
  • Názov Značky: Shanwen
  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: microscop trinocular, microscop pre telefón, nestabilné rukoväť, digitálne prenosné zväčšovacie sklo, priemyselné elektronické mikroskopom, priemysel digitálny usb mikroskop, microscop usb, 1600x, mikroskop vinyl taška, fotoaparát microscop.

Recenzie