MECHANIK LCD Digitálny Displej Rýchle Nabíjačka, 8 Port USB Bezdrôtové Nabíjanie Dock QC 3.0 Nabíjačka Pre iPhone opravy

€34.75 €28.50
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Funkcie:

1. Materiál použitý na vonkajší plášť: je vyrobený z ohňovzdorné materiálu PC a je odolný voči vysokej teplote. 2. Použité materiály pre pevné dosky s obvodmi: Spojené Štáty špeciálny tmel pre importované elektronické výrobky , ohňovzdorné a vysokým teplotám. 3. PCB dosky materiály: použitie high-end elektronických produktov určených PCB dosky, č nestabilné, bez deformácie. 4. Poistenie trubice: použitie izolácie poistka, a pridať thermistor hrať úlohu AC buffer. 5. Doska technológie: prijíma celý stroj automatické výroby s vysokou rýchlosťou umiestnenie stroj, reflow, spájkovanie, automatické plug-in stroj, vlna spájkovanie, atď., ochrana životného prostredia technológie. Žiadny problém spájkovanie, spájku spoločné je hladký, následné prepracovanie je znížená, a kvalita je stabilný a spoľahlivý. 6.DC line: Použite medený drôt core 0.5 námestie, dostatočný prúd na zabezpečenie skutočnej požiadavky na napájanie. 7. Výrobný proces normy: v súlade s bezpečnostnými výroby špecifikácie elektronické výrobky, v súlade s CE, FCC, ROHS a iné normy certifikácie. 8. Signál spätnej väzby filtra: Filter vysoké napätie kondenzátora model s použitím high-end elektronické výrobky. 9. Výstupný filter cievky: s výstupný filter cievky, menej textu vlny, môže účinne chrániť základnej doske počítača. 10. Vysoké napätie AC filter: V stabilizované vibrácií most a thermistor sa používajú na to, aby účinne pôsobiť ako vysokého napätia buffer.

Parameter:

Vstupné napätie: AC 100~240V 50/60HZ Produkt výstup: USB*8.5 V~12A(MAX) 60W QC3.0 výstup: 5V-3A, 6.5 V-3A, 9V-2A, 12V 1,5 A Bezdrôtové nabíjanie snímanie vzdialenosť: 8 mm Bezdrôtové nabíjanie výstupný výkon: 10W (MAX.)

Package:

1 x MECHANIK Poplatok

  • Číslo Modelu: iCharge 8 Pro
  • Vstupné napätie: 110-240v
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • QC3.0 Výstup: 5V-3A, 6.5 V-3A, 9V-2A, 12V 1,5 A
  • Bezdrôtové Nabíjanie výstupný Výkon: 10W (MAX.)
  • Nabíjačka číslo portu: 8ports
  • Bezdrôtové nabíjanie snímacej vzdialenosti: 8 mm

Štítky

Štítky: displayport hub, keysion magnetické bezdrôtová nabíjačka, msi icharger, air port, icharge, bezdrôtový rozbočovač, fxv08, laserová bezdrôtová nabíjačka, welsolo, nabíjačka lipo.

Recenzie