SMLOVE Výprask Flogger Nit Bič Bdsm Otroctva Fetish Sex Biče Kožené Sexuálne Hračky Pre Páry Dospelých Slave Cosplay Femdom Hry

€5.33 €3.89
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Vážený Zákazník

Všetky BDSM Sex Biče sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Trváme na tom, na ktorej vám Vysoko Kvalitný produkt a najlepší zákaznícky servis. Objednať teraz s dôverou!

Popis

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné.

Funkcia

Vyrobené z vysoko kvalitnej PU kože, mäkké a hladké. Sexuálny život viac zábavy. Dospelých hry hračka pre páry. Skvelý doplnok do spálne hry.

O Balík

Č. názov produktu na svoj balíček! S cieľom chrániť vaše súkromie, budeme pack balíka diskrétne. Zaručujeme, pošlite svoje produkty v bezpečnom stave.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

  • keyword3: Bdsm Područia Otroctva Obmedzenia, Sexuálne hračky
  • Názov Značky: Vieruodis
  • keyword2: Sex Príslušenstvo Exotické Doplnky
  • keyword1: Sexuálne hračky pre páry Dospelých hry pre Dospelých Príslušenstvo Dospelých, sexuálne hračky
  • Položka Druh: Hry Pre Dospelých

Štítky

Štítky: spank výprask, bdsm, bdsm latex maska, flogger kože, fouet kuchyňa, bdsm hračky, sex hračky, keytag, flogger, spank.

Recenzie