Profesionálny Vodotesný Viacúčelový Pôdy ES Tester 2 in1 ES-315 Vodivosť Meter ATC 0~4.00 mS/cm pre Akvárium Plávanie

€51.58 €35.59
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

2 v 1 Nepremokavé Pôdy ES a Teplota Tester

ES-315 je nový typ multi-purpose vysokou presnosťou nepremokavé ES a teplota tester, ktoré môžu byť použité na meranie pôdy ES a teploty, a skontrolujte stav nameraných pôdy. S automatická teplotná kompenzácia, to je menej ovplyvnená teplotou okolia. Široko používaný, vhodný pre Akvárium, plávať aming pol, laboratórne pôdy, hydroponics, spracovanie potravín imal chovu.

Špecifikácie:

Rozsah merania: ES: 0~4.00 mS/cm Teplota: 0℃~50℃(32°F~122°F) Rozlíšenie: ES: 0.01 mS/cm Temp: 0.1℃ Presnosť: ES: ±2%F. S Temp: ±1C (±2°F) Automatická Teplotná Kompenzácia: 0℃~50℃ Napájanie: 4x1.5V (AG13) (nie je súčasťou) Prevádzková Teplota: 0℃~50℃ Kalibrácia: Manuálna, na jednom mieste prostredníctvom zastrihávač Rozmery: 280mm x 35mm×35mm Hmotnosť: 100 g

Prevádzkové Informácie:

1.Odstráňte ochranné viečko. 2.Otočte meter stlačením NA tlačidla. 3.Miesto sonda do požadovanej hĺbky a nasýtenia pôdy, v prípade potreby s deionizovanej vode. Neponárajte elektródy do roztoku byť testované. 4.Waitina pre čítanie stabilizovať. 5.Stlačte tlačidlo "C/F" tlačidlo na prepínanie medzi stupňoch Celzia i Fahrenheita. 6.Po použití vypnite prístroj vypnutý, stlačením tlačidla OFF tlačidlo. Opláchnite elektróda s destilovanou vodou, aby sa minimalizovalo znečistenie.

Balenie zoznam

1 * 2 v 1 Nepremokavé Pôdy ES a Teplota Tester 1 * Manuál v angličtine

FAQ

Otázka: Ako urobiť Kalibráciu?

Odpoveď : 1.Ponoriť sa elektródou v destilovanej vode. Aktivujte ho po niekoľkých hodín. 2.Ponoriť sa elektródou v 1413 us/cm kalibračného roztoku. A miešajte, to jemne. 3.Odskrutkujte kryt priestoru pre batérie spp na vrchole meter. 4.Umožňujú čítanie stabilizovať a s pomocou malého skrutkovača otočte kalibrácia zastrihávač, až sa na displeji zobrazí "1.41" 5.Opláchnite elektróda s destilovanou vodou a vysajte ho pomocou filtračného papiera. 6.lmmerse elektródy v 150 uS/cm kalibračného roztoku. jemne potraste t a počkajte, pre stabilné zobrazenie. Zobrazenie hodnoty a tlmiaceho roztoku je.hodnota je v rámci chyba range7.Opláchnite elektróda s destilovanou vodou a vysajte ho pomocou filtračného papiera.Kalibrácia je teraz kompletný.

Q : Môže produktu kalibruje sám? Kalibrácia tekutiny dodať?

Odpoveď : Áno, produkt môže byť kalibrovaný sám, ale ES kalibrácia kvapalina nie je distribuovaná. Potrebujete kúpiť ES kalibrácia kvapaliny sami. Čím viac budete sledovať presnosť, tým viac potrebujete, aby ste vykonali kalibráciu produkt, často v krátkom čase.

Otázka : Má výrobok distribuovať batérie? Čo je typ batérie?

Odpoveď : Nákup 1 produktu je obvykle nedodávajú, musíte si ho kúpiť sami. Nákup viac ako 5 kusov na distribúciu batérie typ batérie 4x1.5V (AG13)

Náhradné batérie

Ak nemôžete otvoriť meter alebo displej tmavne, prosím, skontrolujte Napájacie napätie (prosím, vymeňte batériu, keď je nižšia ako toto napätie 4.5 V). Ak chcete vymeniť batériu, odskrutkujte a zatiahnite kryt priestoru pre batérie Nahradiť všetky štyri 1,5 V batérie, venovať pozornosť ich polarity.

yieryi

YIERYI značka bola registrovaná v roku 2016. Hlavné produkty sú refraktometre, PH metre, tds, es perá, pôdy metrov, kuchynské váhy, a šperky váhy. S cieľom zabezpečiť správnosť údajov, dali sme do low-cost čip, vybraných vysoko-presné Taiwan dovezené a Južná Kórea dováža čipy, dizajn vybral prenosné pero-typ dizajn, ľahká, krásna, a ľahko sa prenáša. Všetky produkty budú testované, kalibrované a používané podľa seba, aby sa zabezpečilo, že kvalita je kvalifikovaný a potom povýšený. Chceme nech to zdravé značky zadajte každá rodina a každý kút sveta, a prejsť na sen "svet lásky, Čína urobila"!

  • 2 v 1, funkcie: ES a Teplota Tester
  • Číslo Modelu: ES-315
  • Typ Displeja: Digitálne
  • Názov Značky: yieryi
  • S Podsvietením Alebo Nie: No

Štítky

Štítky: digit merač, ph senzor, arduino údajov, juntek meter, es tester, nano akvárium, merač ph pôdy, elektródy vodivosti, akvarijné ryby live, es meter pôdy.

Recenzie