Stud náušnice DLY, rezanie, zomrie, zomrie cut & drevené zomrie Vhodná pre bežné die rezacie stroje na marke

€15.96 €11.97
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Náušnice veľkosť: 2 palcový: Výška (5,1 CM) Šírka (5,1 CM) 2 .25 palcový: Výška (5.7 CM) Šírka (5.7 CM) 2,5 palca: Výška (6,4 CM) Šírka (6,4 CM) 2.75 palcový: Výška (7 CM) Šírka (7 CM) 3-palcový: Výška (7,6 CM) Šírka (7,6 CM)

Vážený zákazník: Prosím pozrite na obrázok pre size1in=25,4 očakávané mm . Naše produkty dúfam, že sa vám priniesť veľa zábavy. Táto forma čepeľ má výšku 15,8 mm a je vhodný pre bežné die-rezacie stroje na trhu. môžete vystrihnúť rôznych druhov materiálov.Napríklad karta papier,látky,kože,magnetický papier,atď. To vám dáva možnosť vyskúšať rozsiahlejšie,materiály v handwork.Aby nečakaný efekt. Špeciálne upozornenie: Tento produkt patrí do drevených foriem. Vzhľadom na spracovanie dreva, technológie, je normálne, že sa okraja dosky majú diery a medzery, ktorá nemá vplyv na normálnej,prosím, uisťujeme vás kúpiť. Po potvrdení prijatia platby, sme sa dodať tovar do 3 - 5 pracovných dní, okrem víkendov a sviatkov.Vzhľadom k colnej kontrole, počasie a ďalšie dôvody, sme nemôže zaručiť, čas doručenia. Ak potrebujete núdzové služby,prosím kontaktujte nás. Sledovanie sa bude poskytovať prostredníctvom e-mailu. Ak potrebujete expresného doručenia, prosím, kontaktujte nás pre cenovú ponuku. Ak nemôžete nájsť svoj obľúbený produkt,môžete mi poslať obrázok, povedz mi veľkosť, ktorú chcete, môžeme prispôsobiť ho pre vás . Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás prosím na e-mail a budeme reagovať do 12 hodín pracovného dňa. Ďakujeme vám za návštevu mojej obchodu.

  • Číslo Modelu: HY335
  • Názov Značky: muyu
  • Vzor Typ: Nepravidelný Obrázok

Štítky

Štítky: ucho ženy, almei náušnice, cut cut, zomrie rez francúzsky, ucho, malé ucho, vrstva zomrie rez, značka zomrie rez, ucho stud pre ženy, Vysekávané zomrie.

Recenzie