Dummy Hub, Požičovňa Bicyklov Jednoduché Reťazca Chovateľ Držiaka Nástroja Quick Release Rám Chránič Spanie Hub Reťazca Umývanie Bicyklov Časti

€14.78 €8.57
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Funkcia:

*1. Jednoduché použitie: stačí Len odstrániť zadné koleso z bicykla. Upínacie reťaze držiak alebo fiktívne hub na výlet jednotky. Nie je výlet reťazca pri preprave alebo sprísnenie bicykel.

*2. Dvojité funkcia: kompatibilné s quick-release spúšťacím zariadením a 12mm cez hriadeľ

*3. Čistenie a preprava: YC-521 môže nahradiť zotrvačníka na opravu bicyklov, alebo reťazové čistenie. Pri vyberaní kolesa na čistenie, skladovanie alebo prepravu, vložte ju do otvoru na pravej zadnej strane.

*4. Kompatibilita: Rýchle uvoľnenie páka umožňuje rýchla inštalácia a odstránenie. Vhodné pre všetky motocykle a 1/8" reťaze, vhodné pre rámy s 9mm otvoriť typ detachers.

Špecifikácia:

*Materiál: zliatina hliníka, plastu

*Model: YC-521

*Farba: čierna (na obrázku)

*Veľkosť: ako je znázornené

*Použiteľné na všetky motocykle

Obsah Balenia:

1 * držiak Reťaze

Poznámka:

1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.

  • Číslo Modelu: Reťaz Chovateľ Držiaka Nástroja

Štítky

Štítky: chránič reťaze, necklac, bicycl rám, Rám Protector, požičovňa časti veľké, maska spánku, xiro časti, cyklistické reťazca protector, bicycl, muž, figuríny.

Recenzie

Didevalera
2021-01-29
5/5
TOP
Mvangsycha
2020-11-23
5/5
Item is authentic, highly recommended item from Ali-express.
Pasha 02
2021-02-13
5/5
Thank you very much.