2x LED Špeciálne Logo Svetla, dvere, svetla, zdvorilosť Laserový Projektor svetlo "MARKX" logo pre REIZ,MARKX,OZNAČTE X

€23.53 €13.41
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Package zahrnuté: 2 ks LED s Dovolením Dvere Svetlo Tohto zoznamu je pre pár úžasné dvere krok so súhlasom laserový projektor Tieň svetlá. Len taked z vášho starého svetlo a vložiť tento produkt zmeniť bez drôtov alebo vyvŕtať dieru.

Poznámka: na kupujúceho pred objednaním, prosím, potvrďte svoj vlastný originál dvere, či s dverami lampy, osvetlenie, bez dverí, lampy, osvetlenie funkcia nie je použiteľné. Ďakujeme!

Napätie: 12V príkon: 5w Materiál: ABS+Hliník, zliatiny Canbus, Žiadna Chyba. Nainštalovaný Jednoducho, Dobre Vyzerajúce a Utility Nízka spotreba.

Popis:

S technológiou rozvíja, laserové svetlo boli nainštalované do viac a viac vozidiel. Laser auto LOGOM vitajte svetlo je nové diely. Je vyrobený laserové a optické vysoké technológie. Táto funkcia je veľmi lesk. Ak je nainštalovaný na auto, vitajte svetlo sa zobrazí na zemi po otvorení dverí, vlastníkom sú uvedené ďalšie súvislosti značky auta. toto svetlo rovnako ako uvítací stráže, keď majiteľ je sedenie v aute a zatvorte dvere, LOGO svetlo zmizne.

Modul-montáž metóda Bez veľkých skrutky, žiadne zváranie, tesne pod dvere, svetlá, vymenené ,Inštalácia je tak jednoduché.

Prijať kvalitný ČIP dlhodobej spotreby, úspory energie, dlhá životnosť

Jednoduchá inštalácia : nevyžaduje vŕtať dieru, alebo rozobrať dvere auta ,č lámanie auto.Nie je Potrebné vyvŕtať dieru, je plug and play.

Ak je nainštalovaný na auto, vitajte svetlo sa zobrazí na zemi po otvorení dverí, Rovnako ako uvítací svetlo, Zavrieť dvere, LOGO svetlo zmizne.

3D Laserové svetlo osvetlených entry system

VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE:

V záujme toho, aby sa výrobky lepšie pracovať, aby sa predišlo zbytočným sporom, prosím, uistite sa, že povedz nám, kedy objednávku, ktorú si chcete kúpiť, informácie o produkte:

1. Žiarovka typ (alebo povedzte nám, modelov a výrobných dátum vášho vozidla)

2.Moc

3. Teplotu farieb a svetla farba

Vyššie uvedené informácie vyplňte neznámy, budeme náhodné dodanie, dôsledky znáša kupujúci

Zároveň si musí skontrolovať a potvrdiť váš príjem informácií úplne správne,

1. Príjemca musí vyplniť meno a priezvisko.2. Prijímanie adresa je úplné a pravdivé 3. Správny kontakt, spôsobom a tak ďalej.

Obrázky sú len pre informáciu, vziať praktickosť ako štandard. Výrobnej šarže výrobkov, ako aj z vášho modelu vozidla, dátum výroby sa líši, môže byť malý rozdiel

Prosím, skontrolujte, či žiarovka môže byť namontované vo vašom svetlo domu, pred ponúkania cien.

Máme všetky žiarovky veľkosti a teploty farieb na sklade.

Vezmite prosím na vedomie:Po ponúkania cien, uveďte prosím voliteľné žiarovka veľkosť a farebnú teplotu,a uistite sa, že vaša žiarovka veľkosť

hodí sa pre vaše auto.

Vezmite prosím na vedomie: typ a dizajn bývanie výrazne ovplyvniť výstup farbu a intenzitu,

a na obrázku vyššie je iba vyhlásenia výsledkov z našich zákazníkov vozidiel,

Pred nákupom, prosím, aby starostlivý výber po úplnú komunikáciu s náš zákaznícky servis.Farebný rozdiel problém

nie je možné akceptovať u nás, keď dôvod jeho vrátenia.

  • Názov Značky: BIHAISKY
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Vitajte Svetlo

Štítky

Štítky: označte x volant, hyundai matrix, značka x, toyota, toyota mark x krídlo, markx, matice toyota, toyota mark x batožinového priestoru, značka toyota, označte x, allion toyota.

Recenzie