TLAKOVÁ Panenské Vlasy Brazílsky Voľné Vlny 3 Zväzky S Uzáverom 4*4 Švajčiarskej Čipky Surové Nespracované Ľudské Vlasy Rozšírenia

€251.62 €148.46
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

1.Názov Značky: Tlaková Panenské Vlasy 2.Vlasy Útku: Stroj Dvojité Tkanie 3.Vlasy Textúra: Panenské Vlasy Voľné Vlny 4.Farba Vlasov: Prírodné Farby/Prírodné Black 5.Dĺžka vlasov: 10-28 inch Skladom k Dispozícii 6.Vlasy Hmotnosť: 95-100 G/Zväzok(O 3.2-3.5 OZ/Kus) 7.Materiál: 100% Ľudské Vlasy, 8. Dodacia lehota: DHL 3-6 Pracovných Dní / Podľa DPEX/GES 5-7 Dní 9. Môže Byť Permed: Áno

-- UZAVRETIE --

Zadarmo Časť A Strednej Časti Sú Aj K Dispozícii. Stredne Hnedá Švajčiarskej Čipky, Prírodné Pred Trhal Korienky Vlasov.

-- ČIPKY TYP --

Stredne Hnedá 4*4 Čipky Uzavretie, Vyzerá Prirodzene Na Skutočnej Pokožky.

-- VLASY ZDROJ --

Naše Zväzky Sú Získané Od Darcov Priamo, Každý Zväzok Je Zo 100% 1 Jedného Darcu. -- VYSOKÁ KVALITA --

Všetky Naše Vlasy Je Kutikulu Zarovnané Ľudské Vlasy Väzbe,

Tesné a Čistý, Bez Zhadzovať, Č Nezamotá a Zadarmo Chémie.

Dvojité Stroj Wefts, Môže Byť Farbivo / Bielený & Môžu Byť Narovnané / Stočený.

OTÁZKA:PREČO NEMÔŽEM ZAPLATIŤ OBJEDNÁVKU ?

By ste mali vyplniť správne credict karte, keď robí platby ,nie na debetnej karte .aj o vašej kreditnej karty by mali byť prepojené s vaším www.informacieska.sk účtu ,na Akékoľvek otázky ,kontaktujte nás prvý

OTÁZKA:SOM OBJEDNÁVKU ZRUŠIŤ ,ALE PREČO SOM STÁLE NEDOSTAL VRÁTENIE ?

Je potrebné 7 pracovných dní na www.informacieska.sk sa vrátiť peniaze, platbu spracujeme ,aby sa pacient

OTÁZKA:VLNA, VLASY TEXTÚRA

Vlnité/kučeravé vlasy sa stanú viac voľné po u vymyte. Pretože sú prirodzené vlasy, parný proces je na vlnité/kučeravé. Ale môžete urobiť ur vlastné účesy s žehličky.

OTÁZKA:PRELIEVANIE /SPLEŤ ZADARMO

Prelievanie :Keď sa stretnete s 2-3 pramene straty nových vlasov .To nie je skutočný prelievanie, láskavo navrhnúť štetcov to so širokým zub špirála potom tesnenie útok opäť pred splátky, aby sa zabránilo uvoľňovaniu tak veľa v budúcnosti.

Spleť: Obvykle, naše vlasy nebudú spleti, pretože je 100% ľudských vlasov. Avšak, sucho, ropa a nečistoty build-up, soľ ,voda, alebo nie česanie sa denne bude viesť k spleti a zvliekanie. Prosím, postupujte podľa starostlivosť o vlasy návod a použitie dobré shampoo &conditioner na umývanie vlasov dvakrát týždenne.

OTÁZKA:PREČO SÚ KRÁTKE FÚZY NA ÚTEK?

Keď chĺpky rez od darcov ,to je zväzok dlhé vlasy a bez útku. Dĺžka vlasov je potrebné zložiť na šitie útku. To je dôvod, prečo tam sú krátke fúzy jednej strane. Prosím, nebojte sa o to nebude mať vplyv vlasy vyzerať, a nebude mať vplyv na vlasy, pomocou a kvalitu.

OTÁZKA:JE KAŽDÝ PRAMEŇ VLASOV ROVNAKÚ DĹŽKU?

Naše vlasy sú 100% ľudské vlasy, Ako naše vlastné vlasy, ľudské vlasy nie je možné rásť presne rovnakú dĺžku každej jednej oblasti činnosti. To je dôvod, prečo ľudské vlasy končí sa vždy tenšie než hore. Prosím, plne pochopiť a zvážiť pred podaním objednávky.

Q:SPLIT/DRY KONČÍ

Suché Končí: Naše vlasy budú trochu suché po vysokej teploty pary spracované, najmä na dlhšie vlasy.So správnymi produktmi na stav a vlhkosti ošetrení vlasov, vám to pomôže veľa.

  • Chemické Spracovanie: ŽIADNE
  • Najdlhšie Vlasy Podiel: >=15%
  • Balenie: 3 ks Útku a 1 pc Uzavretie
  • Názov Značky: PEERLESS
  • Môže Byť Permed: Áno
  • Pôvod: BR(Pôvodu)
  • Vhodné Umiera Farby: Všetky Farby
  • Ľudské Vlasy Typ: Brazílsky Vlasy
  • Materiál Triedy: Panenské Vlasy
  • Textúra: Voľné Vlny

Štítky

Štítky: alipeerless vlasy, elisheva vlasy, black brazílsky telo vlna s uzáverom, pearless, panenské vlasy zväzok voľné vlny, surový panenský nespracovaných vlasov unice, panna voľné vlny 3 zväzky, surové brasilien vlasy zväzky, surovín, nespracovaných vlasov, uzavretie recool vlasy.

Recenzie