DC12V Načasovanie Odkladu Relé Modul Načasovanie Časovač, Digitálny Displej Thermolator Čase Oneskorenia, jazda na Bicykli Modul 0-999h Nastaviteľné S Swtich

€3.97 €3.18
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

W1018 mikropočítačový digitálny manuálny termostat

Teplotný rozsah: -20 ~ +100 °

Rozlíšenie: -9.9 ° ~ na 99,9 ° 0.1 °, iné teplota 1 °

Meranie teploty presnosť: 1 °

Obnovovacia frekvencia: cca 0,5 S

Vstupné napájanie: 12V

Meranie vstupné: 1 meter NTC (10K 0.5%) nepremokavé senzor

Výstup: Všetky spôsobom relé 10A

Požiadavky na životné prostredie: -10 ° ~ +60 ° Vlhkosť 20% ~ 75%

Vzhľad veľkosť: 79 * 43mm

Otvor veľkosť: 76 * 39 mm

Spojenie:

Odkaz okruh je spojený s napájania a zaťaženia. V tejto dobe, digitálne trubky (horná) ukazuje namerané teploty, digitálny trubice (nižšie), zobrazí sa prednastavenie teploty. Chýbajúci alebo poškodený snímač teploty digitálnom displeji zobrazí "- - -" a je kupujúci povinný skontrolovať, či snímač teploty je nainštalovaný pred použitím.

Termostat výstup relé 10A, splniť rôzne high-power zaťaženie, skontrolujte, či linka je správne.

LED stav Popis:

Indikátor: Off znamená relé vypnuté, znamená to, relé je na

Digitálny trubice: zobrazí "- - -", 1, skontrolujte snímač teploty je poškodený alebo chýba 2, kúrenie režim vysokej teplote ochrany 3, chladiaci režim nízkej teplote prostredia. V protection mode relé je automaticky odpojený.

Použitie tlačidiel: Termostat panel má tri tlačidlá, tlačidlá + tlačidlo - nastaviť tlačidlo NASTAVIŤ

Tlačidlo +: na dosiahnutie rýchleho akumulácia hodnôt

Tlačidlo -: ak chcete dosiahnuť rýchly pokles hodnoty

Restart: Reštartovanie tlačidlo

Nastavte tlačidlo NASTAVIŤ: na dosiahnutie dvojstupňový rozhranie nastavenia nastavenie teploty rozhranie nastavenia parametrov rozhrania

NASTAVIŤ krátkym stlačením digital trubice (dole), ak chcete rýchlo nastaviť teplotu. Predvoľba -20 °, 0 °, 20 °, 40 °, 60 °, 80 °, 100 ° a iné súbory údajov na uľahčenie používateľ ak chcete rýchlo zavolať. Napríklad: Používatelia potrebné nastaviť 68.8 °, najprv krátke stlačte SET upravené na 60 °, a potom cez tlačidlo, ak chcete pridať dolaďovacie na príslušnú teplotu. Nastaviť čakať 5s automatická pamäť na ukladanie údajov. Vzhľadom na 1. generácie termostat 2 generácie viac pohodlné a flexibilné operácie, dual LED displej nameranej teploty v rovnakom čase, nastavenie teploty viac ľahko pozorovať.

SÚBOR dlhé stlačte tlačidlo ak chcete zadať parameter nastavenie rozhrania, P0-P5 je príslušný parameter nastavenie položky. Podľa parameter nastavenie menu, P0-P5 možno prepínať stlačením SET krátko. Chcete zmeniť parameter, stačí prepnúť na príslušnú položku, cez sčítanie a odčítanie tlačidlo nastaviť. Po nastavení, stlačte a podržte SÚBOR na uloženie údajov, alebo počkajte, 6s, ak chcete uložiť dáta automaticky.

Priateľské Pripomienka:

P3 nastavený na 1, ktoré termostat prevádzky na 1 minútu zastaviť, stlačte SET spustiť znova.

P4 nastavený na 1, ktoré termostat 1 minúty po začiatku práce. Po nastavení digitálneho trubice nebude ľahké, až do 1 minúty po bežnej práci. Stlačte SET spustiť znova.

V P5 predvolené nastavenie je VYPNUTÉ, a keď má užívateľ nastavené teploty, P5 voľbu je možné ZAPNÚŤ v snahe zabrániť iným používateľom zmeniť to v bude. Raz nastavený NA údaje zablokované, je potrebné nastaviť znova, keď P5 musí byť VYPNUTÝ.

Vedomosti Rozšírenie: koncepcia ustupovanie

Späť na jednoduché vysvetlenie rozdielu je ísť späť do rozdiel. Termostat je možné nastaviť na vykurovanie a chladenie dva režimy práce, tak odpor má dva významy:

V chladiacom režime (keď P0 = C), ak je nastavená teplota je 30 °, hysterézia je 2, čo znamená, že skutočná teplota> = 32 °, relé uzavreté, ak skutočná teplota = 30 °, relé je vypnuté, keď je skutočná teplota

Balík obsahuje: 1 x DC 12V Načasovanie Odkladu Relé Modul Cyklus Časovač LED Duálny Digitálny Displej Thermolator 0-999mi S Swtich Prípade Digitálny Termostat

 • Thermolator: 0-999mi
 • Číslo Modelu: Cyklus časovač odkladu relé
 • Teória: Časové Relé
 • S Swtich Prípade: Digitálny Termostat
 • Zdroj Napájania: DC
 • DC 12V: Načasovanie Odkladu Relé Modul
 • Cyklus Časovač: LED Duálny Digitálny Displej
 • Napätie: 12V
 • Použitie: Všeobecné Účely
 • Chrániť Funkcia: Iné
 • Kontakt Zaťaženie: Nízka Spotreba

Štítky

Štítky: 220v spínač časovač, muži čase vody, bluetooth relé, ne555, modul relé, veľké čas časovač, časovač modul potenciometre, relé 1 220v, oneskorenie relé čas, 5 relé 12v.

Recenzie