Wii U Nabíjačky, Wii Nabíjacej Stanice, Wii Dock Stojan Pre Wii Remote A Wii U Gamepad, 2ks 2800MAh Batérie A Nabíjací Kábel -B

€4.41 €3.09
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Popis:

#USB 2 Port Nabíjanie Dock + 2 * Batérie

Funkcie:

*2 Plnenie Doky Stanica: Navrhnutý s 2 plnenie dokov a vodomery s 2 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 2 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne. Port USB nabíjací kábel, bude vhodné, aby ste na pripojenie napájania.

* Odolné a Jednoduché Používanie: Prijíma vysokokvalitného ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Každej batérie je ľahko nabíjať, tým, že vzdialené v nabíjací dok. Nie je potrebné batériu.

*Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Nintendo Wii. Podporuje rýchle nabíjanie a preplatok ochranu. Ušetriť peniaze a chrániť životné prostredie pomocou nabíjateĺnou batériou.

* LED indikátor svetla : LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Keď charge je spojený s napájania, indikátor svetlá modrá. Indikátor svetla červená pri nabíjaní. Indikátor svetlá modrá keď je plne nabitá.

Poznámka:

1. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená.

2. Príslušenstvo LEN. Diaľkové radiče nie sú zahrnuté.

#USB 4 Port Nabíjanie Dock + 4 * Batérie

Funkcie:

4 Nabíjanie Doky Stanica: Navrhnutý s 4 nabíjanie dokov a vodomery s 4 nezávislé inteligentné obvody umožňujú 4 vzdialenej radiče byť plne nabitá o 1-3 hodiny súčasne a bezpečne.

LED indikátor svetla: LED svetlo sa bude zobrazovať stav nabíjania batérie. Červený indikátor pri nabíjaní, modrý indikátor alebo sa svetlo vypne, keď je plne nabitá.

Trvanlivé a Ľahké Použitie: Prijíma ABS materiál, ľahký, oderu odolné a trvanlivé. Dock váš diaľkový ovládač a zapojte ho do ľubovoľného portu USB, nie je potrebné batériu.

Široko Používané: Široko kompatibilné s diaľkový ovládač pre Wii Nintendo, ideálny darček pre herné milovníkov.

Poznámka:

1. Prosím, uistite sa, že diaľkový ovládač je umiestnený správne. LED svetelný indikátor zobrazuje stav nabíjania. Plnenie :Červená Kontrolka. Plne Nabitá: Modrý indikátor/Ukazovateľ svetlo sa vypne.

2. Prosím, miesto nabíjacej stanice na rovný povrch pred nabíjanie. Vezmite prosím na vedomie, že diaľkový ovládač môže pevného ak sa chcete spojiť s nabíjačku, ak povrch nie je vyvážená.

3. Príslušenstvo LEN. Diaľkové ovládanie nie je súčasťou dodávky.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

Vstupné napätie: DC 5V

Výstupné napätie: DC 2.8 V×2

Výstup prúdu: 350mA min×2

Veľkosť dock: 5.2"×2.35"×1.45" /13×6×3.7 cm(d X Š×H)

Hmotnosť dock: 3 oz/84g

Hmotnosť batérie: 1.43 oz/40 g×2

Veľkosť balenia:13.6×9.8×4,5 cm(d X Š×H)

Hmotnosť balenia: 7.57 oz/214g

Package Zahrnuté:

Obsah Balenia:

1 × 4 Port Nabíjanie Dock

1 x Kábel

ALEBO

1 × 2 Port Nabíjanie Dock

1 x Kábel

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: centechia
  • Číslo Modelu: Pre Nintendo Wii Remote Controller
  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo
  • Nintendo Model: wii

Štítky

Štítky: dock nintendo prepínač, znak kontrolóra držiteľ, nintendo wii, wii stand biela, wii, ps4 podporu vertikálne, NINTENDO PREPÍNAČ, Ovládanie, gta konzoly ps4, štadióny radič stojan.

Recenzie

Jason Bartlam
2021-01-10
1/5
It does not even work 1 day the same evening it is off. And all the lights that flashes and loads no controller. Printing it is inside the case to the socket that there is a problem. Disappointed with the case
Kimnjaxon
2021-01-25
3/5
The seller does not meet the announced deadlines, following it is poor. In addition, the seller announces free shipping out this is not the case. As soon as the order is confirmed it asks us to pay 0.86 € or cancel the order.
Galizero
2021-01-27
5/5
thanks!
Nazarfataev
2020-12-23
5/5
Ca marche bien
Dializ64
2021-01-06
5/5
Great seller, 5*