WS39 mape Sveta Akrylových 3D solid crystal stenu spálne s obývacou izbou triede nálepky office dekorácie nápady

€16.79
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Detail: S: 80*40 cm M: 120*60 cm L: 180 *100 cm XL: 230*120 cm XXL:280*140 cm

INŠTRUKCIE:

1 . Skontrolujte všetky veci

2. Otvorte okno, dlažba šablóny papier

3. Fix stencil doska na stenu, kde budete chcieť držať

4. Trhať šablóny papier spolu škvrnitý

5. Stick zodpovedajúce samolepky na stenu na duté

6. Po prilepení všetkých samolepky na stenu, rip-off šablóny papier a ochranné fólie na samolepky

Venovať pozornosť:

Samolepky na stenu musia byť zostavené samostatne, a zložitejšie stene je pripojený, viac nepríjemné to je. Zašleme vám šablónu papier a kompaktné uloženie akryl samolepky na stenu. Budete musieť nájsť zodpovedajúce akrylové dosky podľa šablóny papiera a prilepiť. Je to DIY procesu. Pre pohodlie dopravy, budeme deliť niektoré veľké oblasti samolepky na stenu do niekoľkých častí, dúfam, že ste pochopili.

Tam môže hav e spálené značky na zadnej strane akrylová doska, ktoré je vľavo pri rezaní, ale to nebude zanechať stopy na prednej strane. Prosím, nepoužívajte tento otvoriť spory alebo zlé recenzie.

Treba poznamenať, že kompaktný tlačový akryl ste dostali, nie je už typeset. Ak si nie ste strach z problémov, budete sa cítiť šťastný a naplnený, pretože si vyzdobiť sami . Ak ste človek, ktorý sa bojí problémy a nemá trpezlivosť, potom možno budete nie sú vhodné pre nákup samolepky na stenu, to samolepky na stenu nemusí byť to, čo chcete~

Prosím, a prosím, pozrite sa na video a pozrite si návod~píšeme to veľmi jasne~ samolepky na Stenu musia byť zostavené samostatne. každý kusov mať 4 vrstvy:1. žltá kraft papier ochranný film;2. Akryl chráni;3. lepidlo;4. lepiaci papier~prosím, prosím, vidieť jasne~

Čo ste si o samolepky na stenu

Spoločná otázka: 1. Dodacia lehota: Vo všeobecnosti, budeme odoslať tovar v 2-7 dní po finančné prostriedky pripísané na účet. 2. Dopravné problémy:

(A) budeme dodania tovaru,podľa priania zákazníka choo se logistiky, vo všeobecnosti logistiky bude trvať 15-60 dni, ak nechcete prijímať tovar v určenom čase, prosím, kontaktujte nás na predĺženie dodacej lehoty.

(B) v prípade, ak obal je poškodený, keď dostanete tovar, prosím, fotografovanie balenia, a potom skontrolujte tovar bol dobrý, alebo nie. Ak tovar bol poškodený, prosím kontaktujte nás v čase.

3. Vyhodnotenie: Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám 5 hviezdičiek chvály.

4. O odpoveď na správu

Pretože môžeme mať časové rozdiely, a tak nemôžeme odpovedať na vaše informácie v prvý raz, prosím ťa, odpusť mi. Ale prosím, verte, že budeme odpovedať vám na prvý raz, keď sme sa zobraziť správa . Vďaka za vaše porozumenie.

  • Materiál: Akryl
  • Štýl: Európa
  • Názov Značky: LUOYI DOMOV
  • vzor: 3D Nálepka
  • Klasifikácia: Na Stenu
  • Tému: vzor
  • Špecifikácia: Multi-piece Package
  • Scenáre: STENY

Štítky

Štítky: vroom dekorácie, mapa mundy, mapa sveta, manga plagát, offic tabuľka, nálepka na stenu, v triede, výzdoba, nálepka, hodiny nálepky, mapa sveta stenu decor krajiny.

Recenzie

Jennaborders
2020-11-18
5/5
Goodyear