24K Gold Leaf Jedlé Zlato Fólie Listy na Tortu Dekorácie pre Umenie, Remeslá Gilding Papier 10pcs/pack gold leaf craft papier

€8.39 €4.20
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Rozmer:10 hárkov balík

List veľkosť: 2,5 cm, 4.33 cm, 5,5 cm, 8 cm, 9.33 cm, 10 cm

Aplikácia:

1. Uplatňované na tvári. Grind do vločiek a zmes do vašej dennej starostlivosti o pleť a make-up.

2. Naše skutočné zlato lístia je bezpečné, prosím, nebojte sa o jedlo dekorácie. Môžete použiť štetec na pridať skutočné zlato lístia na koláče, chlieb, hľuzovky, sušienky, čokoláda, pečivo.

3. Môžete použiť 24K gold leaf umelecké a remeselné práce, ktoré vám poskytuje skvelú zlaté textúra: maľba, socha, keramika, keramika, lietanie, ručne vyrábané darčeky, KUTILOV, nábytok, design a štýlové módne doplnky.

Top Kvalita: Naše premium gold leaf listy sú 24k, najvyššie percento karats ktoré zabezpečujú najčistejšej forme zlata a máme Spojené Štáty FDA a MSDS certifikácie.

Je to gold leaf vlastne jedlé? Ako ju aplikovať na torty?

Áno, 24K gold leaf je jedlé a veľmi ľahko pracuje. Odporúčame vám darí pár pinzety a potravinárske farby, štetce. A môžete ich použiť na koláče, dezerty, čokolády a pikantné jedlá.

Môžem použiť tento gold list na kožu?

Absolútne! Toto je čisté zlato fólia, ktorá sa môže vzťahovať na vašej tvári ako pleťová maska. Môžete tiež grind do vločiek a zmes do vašej dennej starostlivosti o pleť a make-up. Napríklad, zlatej fólie môžu byť zmiešané s zvlhčovače a séra, ktoré sa rozpúšťa do pokožky, ľahko a zanecháva veľkú žiaru.

Ako ho použiť na umenie a remeslá dekorácie?

Potrebujete umiestniť gold list sa hladké a počkajte, kým lepidlo sušenie pred štetcov mimo prebytok. Funguje to skvele a možno budete len musieť zopakovať pár oblastí, v závislosti na tom, aké veľké kus je.

Koľko listov potrebné, aby sa pokryla celá tvár? Koľko na tortu?

Zvyčajne to bude trvať 7 listov 5*5 cm, aby sa pokryla celá tvár, ako pleťová maska.

Ako na tortu, odporúčame musíte 10 listov 5*5 cm ozdobiť 8" tortu.

Čo je hrúbka každý list?

Približne 0.00012 mm. Ešte tenší ako plastovej fólie.

Máte certifikáty o tejto jedlé zlato fólie?

Máme certifikáty od FDA, MSDS, a iné súvisiace agentúry.

Č ťažkých kovov kontaminácie. Dôkladne preskúmať Drahých Kovov skúšobné Laboratórium.

  • Súbor Typ: No
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Veľkoobchod: No

Štítky

Štítky: tortu vňaťou, gold list list, sk jedlé zlato lístia, zlato papier, cake decor nástroj, umenie maľovať, papierový zápisník, veľa listov, leav, fólie obtlačok na nechty.

Recenzie