Fľaša na teplú Vodu s Plyšové Pokrytie Opakovane Umývateľný Teplej Vody Fľašu 800ml Veľkú Kapacitu Gumy nepriepustných Teplej Vody Taška

€12.58 €7.55
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Fľaša na teplú Vodu s Plyšové Pokrytie Opakovane Umývateľný Teplej Vody Fľašu 800ml Veľkú Kapacitu Gumy nepriepustných Teplej Vody Taška

Funkcia:

Mäkké a Pohodlné Teplej Vody Fľašu

Na 800ML fľaša je dodávaný s luxusným umelú kožušinu kryt. Je ideálny ako posteľ teplejšie.

Hot-fľaša na vodu a kryt sú navrhnuté tak, aby udržať teplo, aby vaše pohodlie. Mäkké kryty distribuovať teplo rovnomerne a chrániť vás pred nadmerným teplom. Je ideálny ako posteľ teplejšie.

S jeho široké ústa, je to jednoduché vyplnenie a použitie. Horúce taška pre úľavu od bolesti je mulitfunctional. Použite ho pre menštruačné kŕče, bolesť svalov, počas tehotenstva alebo ako nohy teplejšie. Kryt (100% polyester) je umývateľný.

Na motykou fľaša na vodu je vyrobený z rozšírené termoplastického materiálu PVC, skrutkovacím uzáverom veľká pomoc, aby sa zabránilo úniku vody z fľaše. Široká ústa s plastovou zátkou pre jednoduché výplne tak, aby sa môžete vyplniť teplej vody fľašu ľahšie. Znížiť riziko popálenia od horúcej vody. Uistite sa, maximálnu bezpečnosť a prenos dobre teplo. Tam mať žiadne nebezpečenstvo úniku a výbuchu po testovaní.

Špecifikácia:

Materiál: plyšový materiál + hrubé PVC fólie

Veľkosť: 26*17.5 cm

Farba:ako na obrázku

Package vrátane:

1*plyšové kabát

1*PVC fólie

  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: kožušiny teplej vody fľašu, fľaša na vodu 1500ml, telocvičňa fľaše, sypaného čaju infuser fľašu, skladacie skladacia fľaša na vodu, kawaii fľaša vody, deti vody bottl, lapis crystal fľaša na vodu, záhrada vody, raagi fliaš vody.

Recenzie