Záhradné Zavlažovanie Kanvica Zlaté Nehrdzavejúcej Ocele 900 ml Vody, Hrniec S Rukoväť Pre Vonkajšie Dlho Zavlažovanie Môže Výsadbu Kvet

€19.58 €13.51
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Odrážky:

1、prvotriednej Kvality: Na zavlažovanie môže funkcie nadriadeného pevné SUS201 materiál z nehrdzavejúcej ocele, čím sa zabezpečí jeho kvalitu a dlhú životnosť.

2、Jemné Remeselné: Na zavlažovanie môže sa objaviť po ruke-leštenej nerezovej ocele povrch, ktorý môže odolať denne škrabance, corrosions a zhoršuje.

3、Ľahko sa Čistí: Na zavlažovanie môže sa ľahko čistí a je odolný, elegantný, praktické použitie, a to funkcie, nenáročný na údržbu a je šetrné k životnému prostrediu. A zavlažovanie môže, je tiež ideálny darček pre deti.

4、Správnu Veľkosť: zalievanie môže vlastnosti novej veľkosti byť vhodné pre menšie rastliny. A je vhodný pre črepníkové rastliny, izbové rastliny, záhradný rastliny, visí rastlín a vonkajšie záhrady.

5、Viaceré Účely: Na zavlažovanie možno je vhodný môžete zavlažovanie pre všetky druhy rastlín, najmä pre sukulentných rastlín.

Špecifikácia:

Materiál: Nehrdzavejúca Oceľ

Kategória: ako na obrázku)

Kapacita: 900 ml

Hmotnosť(cca): 397g

Balenie Zoznam:

1 x Zavlažovanie Môže

  • Materiál: Iné
  • Číslo Modelu: -

Štítky

Štítky: zlaté hrniec, mosadz háčik severskej, hrniec, gumové hadice, vták rastlín vody, zlaté rastlín hrniec, žaba rybník, záhradné zavlažovanie môže vonku, vnútorné zariadenia polica, rastlina zavlažovania.

Recenzie