Pôvodné Autorizovaný Autentické Zliatiny Vytiahnuť Späť 1:18 Honda Crv Cr-v Suv Klasické Hračky Modely na Vianoce/Darček k narodeninám, Zber

€66.38
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Darčeky:

Detaily produktu:

Pôvodné Autorizovaný Autentické zliatiny Vytiahnuť Späť 1:18 Honda CRV SUV Klasické hračky modely na vianoce/darček k Narodeninám, zber

Suroviny: Zliatiny Zinku+ABS

Predné a zadné zavesenie kolies.

Dvere Openable

Motor Openable,súčasti motora možno jasne vidieť.

Autentický interiér a exteriér detaily.

Volant a predné kolesá sú spojené obrátil

Vynikajúce spracovanie

Eco-Priateľský Maľovanie

Veľkosť produktu:260mm*100 mm*90 mm

FAQ

1.Čo je Diecast Model?

Diecast Model sa vzťahuje na všetky Zberateľské Modely vyrobené pomocou die casting method).Model je vyrobený z kovu, s plastov, gumy alebo sklo detaily. Vzniklo na začiatku 20. storočia a popularitu ako collectables vyvinutý v roku 1950. V dnešnej dobe, diecast modely stať zberateľské hobby okolo väčšine vyspelých krajín a v niektorých rozvíjajúcich sa trhoch krajín.

2.Prečo Diecast modely sú drahšie ako hračka modely, diaľkové ovládanie modelov?

1. Diecast model je vysoký simulácia pôvodného vozidla, sú autherized na výrobu vozidlom značky, aby si ich licencie. ale väčšina hračiek vozidla modely alebo RC modely vozidiel nebudete musieť získať licenciu.

2. Diecast modely sú vyrobené zo zliatiny, formy cena je vysoká.

3. Vysoká simulácia exteriéru a interiérových častí.

3.Prečo niektoré diecast modely sú tak lacné, niektoré sú tak drahé.

1.Rôzne mierky/Veľkosť.

2. Rôznych materiálov, častí, funkcií, farby povrchu. High-end produkty sú zvyčajne použité vysoko kvalitné materiály. Stovky častí, desiatky funkcií. 3-4 vrstvy elektrostatické farba povrchu a dokonca aj automobilový podvozok sa skladá z legovanej častí.

4.Čo je Značka Továreň?

To znamená, že diecast modely áut sú vyrábané výrobca automobilov. Na diecast výrobca, ako, Autoart, Hot kolesá, atď. Len corperate robiť OEM/ODM.

  • Materiál: Kov
  • Rozsahu: 1
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vekové Rozpätie: > 8 rokov
  • Funkcie: diecast
  • Druh: Auto

Štítky

Štítky: na honda crv, diecast model 1 38, honda civic, crv, leo modely 118, istič tlačidlo, 124 model, honda civic diecast, hero honda model auta, lietadlo model 118.

Recenzie