XiaoR Geek Robot Hračka s Mikro: bitové Grafické Programovanie Vzdelávacie Kmeňových Robotické Hračky pre Deti,Tancovať,Hrať na Klavír,Dotyk

€103.35
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Informácie o výrobku

★TVORIVÉ KMEŇOVÝCH HRAČKY: Zaviesť deti do kreatívneho sveta kódovanie s XiaoR Geek robot auta, najlepšie vzdelávacie stavebným KMEŇOVÝCH hračky. Deti sa učia stavať, program a vytvoriť zatiaľ čo oni sa zabávajú. ★GRAFICKÉ PROGRAMOVANIE VZDELÁVANIA: S drag and drop kódovanie rozhranie, deti ľahko učia, ako program ich robot sledovať línie, vyhnúť sa prekážkam, zistiť vzdialenosť, ovládanie LED svetlá a viac, na XiaoR GEEK Robot app nasledujúcich krok za krokom inštrukcie. Navyše, deti, rozvíjať ich logické myslenie, tvorivé riešenie problémov, a naučiť sa poznatky z oblasti vedy, technológií, strojárstva a matematiky. ★APLIKÁCIU DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE: Podpora iOS/Android Aplikácie, PC, Infračervené diaľkové ovládanie. Deti môžu používať inteligentný telefón na ovládanie motora robot pohybovať vo všetkých smeroch, tancovať, hrať hudbu, hrať na klavíri, kresliť a tak ďalej. Mikro:bitová podporuje rôzne programovacie metódy, MakeCode editor online grafiky, programovania, a python programovanie. Či už je to počítač, web stránku alebo mobilnú aplikáciu, je možné realizovať svoj program tvorivosť. ★KOMPATIBILNÝ S HLAVNÝM stavebným HRAČKY: Deti môžu kombinovať robot auta s ich značkou existujúce stavebné bloky vytvoriť silnejší a vtipné motorizované roboty, a použiť XiaoR Geek Robota, aplikácia na kontrolu ich vlastné výtvory. ★Najlepšie KMEŇOVÝCH DARČEK PRE DETI: Učenie sa hrou sa ukázala byť najúčinnejší spôsob výučby pre mladých ľudí. Naše šťastné topánok hračka bude podporovať vaše deti ruka-oko koordinácie a tvorivosti, a zábave zároveň. Deti budú milovať to zaujímavá robota a radi, že máme tento úžasný spoločník.

Učiť sa prostredníctvom gameplays

Učenie sa hrou sa ukázala byť najúčinnejší spôsob výučby pre mladých ľudí. Naše HappyBot hračka bude podporovať vaše deti ruka-oko koordinácie a tvorivosti, a zábave zároveň. Deti budú milovať to zaujímavá robota a radi, že máme tento úžasný spoločník.

Ako ovládať svoje mikro:bit robot?

Mikro:bit robot má zabudované všetky programy, a to nie je potrebné na montáž. V balení je infračerveného diaľkového ovládania, ktoré je najjednoduchší spôsob, ako ovládať. Odporúčame použiť XiaoR GEEK to mobilných aplikácií (podporuje Android a iOS). Môžete tiež použiť XiaoR GEEK, je WeChat mini program pre ovládanie robota auto.

  • Demo Rada Typ: Raspberry pi 2 b
  • Názov Značky: Waveshare
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: cc26x2r1, team fortress 2 akčné figúrky, at89s52, geek tričko, geek tričko, microbit robot, caomaru, k210, risc v, trochu micro.

Recenzie