Toaletný Papier Držiak Papiera Roll Držiteľ Punch-Free Prenosné Tvorivé Nordic Štýl Kuchyňa Ploche Papiera Obrúsok

€14.21 €8.95
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

1PC Vertikálne Paper Roll Držiteľ Punch-free Prenosné Tvorivé Nordic Štýl Kuchyňa Ploche Domácnosti Papierový Obrúsok Polica Papier, Uterák Rack

Popis

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolať hrdze a korózii, zabezpečuje, trvanlivé a bezpečné na používanie, odolná, non - jedovaté, antiseptické, hrdza-dôkaz a odnímateľný. Podporné rameno s hlavou, pomáha pevne búrať papier, uterák, bráni to, že pokazil pri valcovaní a zabránilo poškriabaniu papierové uteráky.

Funkcie

- Farba: Ako na obrázku.

- Materiál: PP.

- Veľkosť: Cca. 15.5 x 15.5 x 34 cm.

- Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, odolať hrdze a korózii, zabezpečuje, trvanlivé a bezpečné na používanie, odolná, non - jedovaté, antiseptické, hrdza-dôkaz a odnímateľný.

- Podporné rameno s hlavou, pomáha pevne búrať papier, uterák, bráni to, že pokazil pri valcovaní a zabránilo poškriabaniu papierové uteráky.

- Podložky na dne, aby sa zabránilo samostatný papier, držiak, ktoré padajú počas používania, non - sklzu a zabránilo poškriabaniu.

- Tkaniva stojan nie je len použiť na papierové uteráky, ale tiež môžu byť použité na miesto sviežosť ochranu balík, smeti a iné plastové tašky v roll.

1 x Roll držiteľ

  • Číslo Modelu: toaletný papier držiak
  • Kovové Papiera Držiak Na Povrchovú Úpravu: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Materiál: Kov
  • Druh: papier, držiaky

Štítky

Štítky: obrúsok držiteľ l, obrúsok, Obrúsok Rack, kovové obrúsok, obrúsok držiteľ reštaurácia, obrúsok držiteľ lder, perlové obrúsok držiteľ, obrúsok krúžok tabuľka, obrúsok držiteľ retro, box vreckovku.

Recenzie