SanDisk USB Pôvodné CZ71usb kl ' úč USB 2.0 Flash Drive 64 GB 32 GB, 16 GB Pero Jednotky Kovu Flash Vysoko Kvalitné pamäťové Zariadenie

€7.46 €3.73
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Berte to všetko s vami - na spoľahlivý USB flash disky Pohodlné - malé a vreckový pre jednoduché transportability Vysoký Výkon USB 3.0 rýchlosť - až 130MB/s, čítanie Podporuje systém Windows 8, Windows 7, Vista, XP & Mac

EXPANZÍVNA UKLADANIE SÚBOROV V TRVANLIVÉ KOVOVÉ TELESO S Cruzer Sily, USB Flash Disk, budete mať veľké skladovacie kapacity v rámci výrazný, štýlový dizajn. Tento USB flash disk ponúka trvanlivé kovové teleso, ktoré poskytuje pomlčka štýl. S kapacitami až do 64GB1, to bezpečné, spoľahlivé flash disk je možné uložiť aj veľké súbory, vrátane obrázkov s vysokým rozlíšením a HD video. Dodáva sa so SanDisk SecureAccess?2 softvér, ktorý umožňuje ľahko vytvárať šifrované, heslom chránené priečinok. Budete môcť zdieľať súbory, ktoré chcete-a udržať citlivé súbory súkromné.

TRVANLIVÉ A ŠTÝLOVÝ Na Cruzer Sily USB Flash Disk je trvalé a elegantný dizajn prináša štýl pre ukladanie súborov.

PRENOSNÝ DISK PRE JEDNODUCHÉ UKLADANIE SÚBOROV Tento kompaktný USB disk sa ľahko zmestí do vrecka alebo tašky, tak to jednoducho zálohovať, ukladať a dopravy súbory. Vďaka malej diery v kovovom puzdre, môžete pripojiť Cruzer Sily USB Flash Disk na kľúčenke alebo ozdobná šnúrka na uniforme pre pohodlný prístup.

SANDISK SECUREACCESS SOFTVÉR UCHOVÁVA SÚBORY SÚKROMNÉ Na Cruzer Sily USB Flash Disk prichádza s SanDisk SecureAccess softvér, ktorý vytvára chránené heslom priečinok pre vaše citlivé files2. Aplikácia používa 128-bitové AES encryption2, takže budete môcť zdieľať svoje obľúbené médiá, pričom sa zabráni prístupu k vašim súkromným dokumenty.

O kapacita:

16GB=približne 14GB-15GB 32 GB=približne 28GB-30GB 64GB=približne 57GB-60GB 128 GB=približne 116GB-119GB 256 GB=približne 230GB-239GB 400GB=približne 360GB-380GB

Poznámka:

1. Náš obchod ponúka 100% pravosť. 2. Všetky výrobky sú v súlade so Sandisk oficiálnej webovej stránke. 3. Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu alebo úpravu produktu podľa vlastného uváženia. Vzhľad a obalový design sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. 4. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky.

Individuálne dary môže byť otázna kvalita, pretože je to darček, takže sme nepodporujú vrátenie peňazí, ale môžeme kompenzovať vás opäť pri ďalšom nakupovaní

Poznámka pre dodanie

1. Dlho medzinárodnej prepravy poškodiť a zničiť balík, ak ste našli tam je vybalenie príznakov, prosím, prihláste sa. Vonkajší obal, v dobrom stave, ale produkt maloobchodných balíkov extrúznou deformácie, ale nemá vplyv na použitie výrobku, je normálne. 2. ak vaše Potvrdenie prichádza Čas,a ešte stále nedostávajú tovar,prosím, kontaktujte nás na predĺženie dodacej lehoty.

 • Hmotnosť Výrobku: 48
 • Uvedenie na trh: 2018 Rok
 • Doba Spracovania: Loď sa v priebehu 2 dní
 • Kapacita: 8 GB 16 GB 32 GB, 64 GB
 • Typ Produktu: Flash Disk
 • Typ Rozhrania: USB 2.0
 • Číslo Modelu: CZ71
 • Package: Áno
 • Štýl: Obdĺžnik
 • Záruka Čas: 5 rokov
 • Šifrovanie: No
 • Názov Značky: SanDisk
 • Overenie: Podpora Úradné Overenie
 • Materiál: Kov

Štítky

Štítky: nod32, silnejší s vami, ios kl ' úč 256 gb, SanDisk, pečať usb flash disk, jednotky usb flash, canon blesk, ze mino usb pamäte, lonati usb kľúč, ubon pero jednotky.

Recenzie

Koronaboyzbandjklight
2021-01-16
5/5
Thank you as described
K Korovina
2020-09-22
5/5
All ok, very good, thanks
Mamamilf
2020-12-10
5/5
Flash drive Super, design beautiful, works fine