Na Sklade Dospelých Smart Electric Anti-Fog FaceMask Na Čistenie Vzduchu Respirátor Automatické Čerstvé Športové Prachotesný Tvár Maksa

€33.61 €15.46
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Prosím, láskavo poznamenať,,uvedených produktov sa vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu .

Elektrické Masku, Respirátor s uhlím pre Filter pleťové Masky Kryt Chrániť Dospelých

popis produktu Päť-vrstvový filter, čistenie vrstvu po vrstve, pomocou elektrostatických zachytiť a fyzickú bariéru filtrovať rôzne častice, poskytuje väčšiu bezpečnosť. Micro motorových uvoľňovanie čistý čerstvý kyslík obohatený vzduch. Kyslíkové molekuly robí každá bunka úsek šťastne. Kompletné silikónová textúra poskytuje dieťa-ako starostlivosť o vašu pokožku, bezpečné a netoxické. 360° okolo nosa a nos, jemne fit kontúry tváre, chrániť most medzi nos, čeľuste a ďalšie dôležité časti, a zabrániť malé častice od vstupu. Tri úrovne objem vzduchu môže byť upravená tak, slobodne, a vzduch môže vstúpiť do veľkého priestoru hladko.

Produkty obsahujú 1 X maska

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE

Štítky

Štítky: mascarilla smart maska, nosné respirátor elektrické, smart maska 90, štetcom na tvár, filter plynová maska, smart maska elektrické, plynová maska, toxické, chromatica maska, utrite tvár, elektrické masku na tvár.

Recenzie