HD video AHD CVI optických converter, 16-KANÁLOV, 720P 960P video optický vysielač, single-mode jednovláknová 20 KM

€183.74 €165.37
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Prehľad Produktu

HDCVI/AHD/TVI koaxiálny HD optický vysielač môžete konvertovať HD videá naskenované riadok po riadku do optické signály podľa použite analógové modulácie technológie v súlade s koaxiálny kábel-založené HD video prenos špecifikácie. Vzhľadom na prijatie PFM modulácia technológia, jeho dosah prenosu môže prekročiť 20 km. Ako inovovaný produkt v analógového monitorovanie technológie, architektúry, to je ešte uzavretá-typ analógové monitorovanie systému. Obojsmerný prenos obrazu a dátové signály môžu byť realizované v optických vlákien založené na používaní wavelength division multiplexing technológie, aby spĺňali skutočný dopyt monitorovania projektu. To je široko používaný v takýchto HD monitorovacích systémov ako diaľkové diaľnice a železničného systému monitorovania, banky a školy.

Vlastnosti Produktu

*Signál-šum (SNR) sa nemení v rámci prenos rozsah *Automatický úprava a automatická teplotná kompenzácia okruhu *Povrch-montáž technológie *Výkon a pracovné označenie štátu *Plug-in a voľne stojace konštrukcie *Automatické obnovenie ochrana proti preťaženiu *FC optický konektor *V súlade s NEMA špecifikácie *Hot swap výmena *Ultra-optické dynamický rozsah a úpravu je zbytočné používať

Video Ukazovatele

*Video Číslo:16 *Video Vstup/Výstup * Impedancia: 75Ω (Non-equilibrium) *Prenosová rýchlosť videa 45MHz *Video Formát: Kompatibilné s: 1280H a 1920H *Video Napätie: 500MVP-P *Vstupné Odraz Stratu na Vysielací Terminálu: >15dB *Maximálna Jitter na Prijímanie Terminálu:

Optické Indikátory

*Optická Rozhranie: FC *Vlnová dĺžka: Mono-režim 1310 (9/125µm)+1550 *Dosah prenosu: Kmeňové Typ Mono-mode Fiber: 0-20 KM

Všeobecné Indikátory

*Priemerný Čas Medzi poruchami (MTBF) je viac ako 100 tisíc hodín *Prevádzková Vlhkosť: 0-95%, nekondenzujúca *Napájanie (DC): 12V1A *Veľkosť balenia: 30(cm)*23(cm)*12(cm) *Hmotnosť:2.5(KG)

Balenie zoznam

1 Pár (Vysielač & Prijímač) 2 x Napájanie 1 x užívateľská príručka

  • Názov Značky: sthanco
  • Číslo Modelu: STHA-HD16V-S
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Veľkosť: 18cm*17cm*5cm
  • Typ Konektora: FC/UPC
  • Položka Dĺžka: 30m

Štítky

Štítky: Vlákna, 250 gb sata, vlákno prepínač, bnc vysielač, balun, ahd balun, 16ch cctv dvr, USAFEQLO, gcraftsman, 500gb hdd.

Recenzie