EEK-Značky Ketón Meter Profesionálnej kvality Digitálnych Ketón Dychu Analyzátor Sledovanie Ketosis Stav s 10 Mouthpieces(Black)

€36.12 €34.32
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

POKROČILÉ TECHNIKY - ketón meter funkcie 1,5 palcový displej, takže je jednoduché čítať ketón údaje z merača. Na rozdiel od niektorých konkurenčných výrobkov, aby nájsť svoju cestu do USA trh, tento špecifický meter bol schválený FDA po rozsiahle dáta kontrolným procesom, takže si môžete byť pohodlné s jeho presnosť VYŠŠÍ KOMFORT & RÝCHLOSŤ - vyžaduje Iba 5 Druhý dych a prináša výsledky.Uložiť si z prsta vtákov, a prístroj možno použiť niekoľko tisíc krát opakovane, relatívne povedané, môžete ušetriť veľa ako testovacie prúžky vedúci pretekár vyžaduje dvojnásobnú veľkosť kvapiek a trvá 70% dlhšie poskytnúť výsledok testu. 4 LCD DISPLEJ COLO: 0 čítanie s BIELYM pozadím, 0.1-2.9 čítania s ZELENOM pozadí, 3.0-4.9 čítania s ŽLTOM pozadí a viac 5.0 čítania s ČERVENÝM pozadím; napájaný 2*AAA batérie (nie sú súčasťou) IDEÁLNE PRE KETO STRAVY - Na Ketón Dych Meter je ideálny pre tých, o Keto stravy, ktorí chcú rýchlo, ľahko a presne sledovať svoj krvný ketón úrovniach. Pomôže vám naplánovať výživy a fitness režim. 180 dní-ZÁRUKA vrátenia PEŇAZÍ: Sme stáť pri všetkých našich produktoch, ale ak nie ste spokojní s vaším ketón dych meter, môžete vrátiť kedykoľvek počas prvých 180 dní

Ako zistiť, Či Ste v Ketosis?

Ak je vaším cieľom je dostať sa do ketosis tak rýchlo, ako je to možné, budete musieť vyskúšať svoje ketón úrovniach. Prečo? Testovanie vám pomôže rozpoznať, aké potraviny alebo návyky kop vás z ketosis. Ako Otestovať Svoje Ketón?

Pomocou nášho Ketón meter dych testovanie, je typ meter špeciálne kalibrovaný pre meranie úrovne ketosis pre tých, ktorí na ketogenic diet

1.Podržte napájacie tlačidlo na 3 sekundy, kým sa prístroj zapne

2.Počkajte 20 sekúnd časovač pre zariadenie zahrievanie

3.Ranu s náustok pre 6 sekúnd, testovania, výsledok sa zobrazí na displeji:

*Hodnoty 0.0 znamenať osoba stále nie je v ketosis štátu

*Hodnoty 0.1-0.5 znamenať osoba je v svetle štátu ketosis (proces tuky používa telo ako hlavný zdroj energie, začal )

*Hodnoty 0.5-3.0 znamenať osoba je v plnom štátu ketosis, ktoré je optimálne ketón zóna (proces tuky používa telo ako hlavný zdroj energie)

*Čítanie nad 3.0 znamenať osoba, ktorá je v hladu ketosis

* Čítanie nad 5.0 znamenať osoba, ktorá je v príliš veľa ketosis a potrebujú lekársku starostlivosť,

* Čítanie nad 7.0 znamenať osoba, ktorá je v ketoacidosis

Balík Obsahuje:

1x prenosný ketón meter

10x vymeniteľné mouthpieces

1x účtovná reťazec

1x užívateľský manuál

2 * AA Batérie, nie sú súčasťou

  • Položka Druh: Telesného Tuku Monitory
  • Číslo Modelu: KET5100B

Štítky

Štítky: strava produkt, merač telesného tuku, ketóny testovacie prúžky, kvantový rezonančný analyzátor, jedlo keto, celkový telesný tuk, prívesný naklonenia, 2ml test tube, led rozsahu, pôvodný stav.

Recenzie