Santa Claus Rezanie Zomrie Drevené Zomrie Vhodná pre Bežné Die Rezacie Stroje na Trhu

€22.68 €17.01
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Drevené formy, vhodné pre die rezacie stroje bežne používané v trhu Všetky formy šírky sú menej ako alebo sa rovná 6 palcov Dokáže rezať rôzne druhy materiálov (napríklad: vizitky papier, látky, kože, magnetický papier, atď.) To môže byť použitý jednotlivcami, rodinami a podniky, bezpečný a spoľahlivý Doprava zadarmo sľubuje, že prídu do 90 dní (nie je zahrnuté v niektorých oblastiach), rýchla doprava nákladná vyžaduje kupujúci dohodnúť s nami. Prispôsobený formy potrebné obrázky a grafiku veľkosti. Môžete tiež zmeniť veľkosť a tvar grafika v obchode. Môžete nás kontaktovať na e-mail, budeme riešiť vaše otázky v priebehu 12 hodín v pracovných dňoch Naša pracovná doba je 8 hodín (19:00 NÁM čas) Ďakujeme vám za návštevu mojej obchodu.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: HY1005
  • Názov Značky: muyu
  • Vzor Typ: Nepravidelný Obrázok

Štítky

Štítky: rez zomrieť, zomrieť, h zomrie, rezanie zomrie box coffre, muži kovové zomrie, plavidlá dreva, die a pečiatka nastaviť, strom v pozadí zomrie, die kusy kabelku, vysekávané zomrie rondine.

Recenzie

Poonnadnsasd
2020-12-09
5/5
The seller excellent cutting die and arrived in no time
Kitaeva146
2020-10-30
5/5
Bellisima cutting die well packed perfect cut. Thank you really
Carlosmoso92
2020-11-11
5/5
Katu store is a guarantee. The cutting die size to perfection!!!!!!! Some parts the devo coloring but in general makes the idea.