Kórejský Papiernictvo Roztomilý Multi-funkčný Držiak na Pero Zaťahovacie Mačka Zvierat Plátno Kawaii peračník, Ceruzky Puzdro Pre Deti, Dievčatá

€4.55 €3.18
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Kórejský Papiernictvo Roztomilý Multi-funkčný Držiak na Pero Zaťahovacie Mačka Zvierat Plátno Kawaii peračník, Ceruzky Puzdro Pre Deti, Dievčatá

Kancelárske potreby Multi-funkčný Držiak na Pero Zaťahovacie Mačka Zvierat Plátno peračník

Funkcia:plátno

Škálovanie pred:12*17 cm

Po škálovanie:8*12 cm

Štýl:Existujú štyri typy

Balík Obsahuje:1*Peračník

O nás

Naša spoločnosť je profesionálna cezhraničná e-commerce spoločnosti s profesionálnym personálom, profesionálne produkty a značky.

Hlavne musíme robiť produkt veľkoobchod a maloobchod.

doprava

Keď si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy .Ak chcete loď cez Express ,prosím venujte pre extra expedičný poplatok.Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle ste platba je dokončený.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách,čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

Nebudeme vrátenie poštovného pre odmietol zásielky.

Vrátenie peňazí

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime, ak sa vrátite položky do 20 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak,je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti,bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške.Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

  • Vek: >6 ROKOV
  • Použitie: Školy A Úrady
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Štítky

Štítky: prípade ceruzka školy, kawaii ceruzka, kórejský kancelárske potreby, deti peračníky, peint peračník, ceruzka puzdro, peračník sao, desktop penholder, stationeri, grid vestník.

Recenzie