12V Auto 4 Port Underdash Kompaktný Ohrievač Auta 12X Medenými+Rýchlosť Prepnite položku Set Pre Truck Univerzálny

€71.41
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Špecifikácia: Voliteľné Napätie: 12V Napájanie: 12V / 8A Materiál: Meď, Železo Váha: cca 3 KG Veľkosť: 23 x 21 x 10 cm/9.3" x 8,5" x 3.9" Montáž vyžaduje - 5/8" (16 mm) vnútorný priemer hadica na vodu Platné modely: nákladných vozidiel, minivans, rýpadlá, kombajny, trojkolky a tak ďalej.

Funkcie: Prichádza s držiaky a spínača. Veľmi jednoduchá inštalácia , len musíme na háčik tento ohrievač až nádrž na vodu a napájanie , potom pracuje.

POKYNY:

Červená línia je spojený s napájanie je kladným pólom a motor je kladný pól. Modra je spojený s motorom je záporný pól. Čierna linka je spojená s napájanie je záporný pól. Upozornenie: Prosím, dovoľte 1-2 mm chyba v dôsledku ručné meranie.Pls uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku. Farba môže mať rôzne ako rozdiel displej,pls pochopiť.

Package Zahrnuté: 1pcs x ohrievač 4pcs x Čierne rúry 2 ks x Tee 2 ks x držiaky 1pcs x prepínač 2 ks x rovno príslušenstvo 8pcs x 16-25 cm hadíc

  • Iné Katalógové Číslo: Neuplatňuje Sa
  • Výmenný Katalógové Číslo: Neuplatňuje Sa
  • Druh: PTC (Kladný Teplotný Koeficient) Ohrievača
  • Výrobca Katalógové Číslo: Neuplatňuje Sa
  • Časti: Ohrievač Core
  • Špeciálne Funkcie: Prichádza s držiaky a spínača.

Štítky

Štítky: 2e200, 12v napájanie suppli, 8v nabíjačky, veľké ohrievač core, bass reflex subwoofer, ohrievač mini, ptc snímač teploty, pohon ford focus, medený ohrievač core, vr stenu.

Recenzie