CMS5100-VET Veterinárna Monitor NIBP SPO2 PR 3 Parametre Krvného Tlaku Pacienta Monitor Pre Ovp Zvieratá Vitálny Stroj

€251.24 €238.68
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

Úvod:

CMS5100-VET Veterinárna Pacienta Monitor prijíma Oscillometry pre NIBP meranie, Fotoelektrické Oxyhemoglobin kontrolných Technológií kombinujúci Kapacita Pulz Skenovanie a Nahrávanie Technológiu pre meranie SpO2. Systolického Tlaku(SYS), Diastolický Tlak(DIA), Priemerný Tlak(MAP), SpO2 a srdcovej frekvencie(PR) môže byť presne merané. Kompaktný vzhľad, komplexné funkcie, jednoduché a pohodlné ovládanie, ktoré je platné pre nemocnice, spoločenstva lekárske ošetrenie a rodiny.

Funkcie:

Použiteľná pre dospelých, detských a novorodeneckého pre všetky-kolo monitorovania, jednoduchá obsluha a vysoká cena výkon. Použiteľná pre medicína, chirurgia, prevádzkové miestnosti, na jednotke intenzívnej starostlivosti/CCU, pohotovos, pôrodníctva a gynecology, pediatria. Vstavaná Li-pol batéria pre nepretržitú kontrolu. Kompaktný a flexibilný vzhľad, ľahký na nosenie a sú vhodné na vnútorné a vonkajšie(v ambulancii) monitorovanie. S užívateľsky-priateľské rozhranie. Displej 2.8" (320×240) farebný TFT LCD a červené a žlté zvýraznenie LED. Vizuálny a akustický alarm pre Systolického Tlaku(SYS), Diastolický Tlak(DIA), Priemerný Tlak(MAP), SpO2 a srdcovej frekvencie(PR) a horný a dolný limit alarmu je možné nastaviť. Jedinečný Flash pamäť, skladovanie až 2000 NIBP údajov a 30000 SpO2 údajov. Pohodlné a rýchle inquiring merania údajov, recenzie NIBP trend graf rámci 24-hodinového a SpO2 a srdcovej frekvencie(PR) trend graf do 20 hodín.

Výkon

NIBP monitorovanie Metóda merania: Oscillometry Merania režim: manual/auto/kontinuálne. Auto merania interval: nastaviteľná od 1 až 90 minút. Rozlíšenie: 1mmHg. Presnosť: Maximálna Priemerná odchýlka≤±5mmHg, Maximálna Štandardná odchýlka≤8mmHg. Self-kontrola funkcie. Pretlak ochrany: dvojitú ochranu pre softvér a hardvér. Rozsah: Dospelý: Systolického tlaku: 40mmHg~270mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~235mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~215mmHg Pediatric: Systolického tlaku: 40mmHg~200mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~165mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~150mmHg Novorodeneckého: Systolického tlaku: 40mmHg~135mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~110mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~100mmHg Hornej a dolnej hranice alarmu Dospelý: Systolického tlaku: 40mmHg~270mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~235mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~215mmHg Pediatric: Systolického tlaku: 40mmHg~200mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~165mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~150mmHg Novorodeneckého: Systolického tlaku: 40mmHg~135mmHg Priemerný tlak: 20mmHg~110mmHg Diastolický Tlak: 10mmHg~100mmHg monitorovanie SpO2: Kontinuálne reálnom čase merania. Prijímať digitálne SpO2 technológie, ktorá má silné anti-interferencie schopnosť. Real-time display (SpO2, srdcovej frekvencie, SpO2 Plethysmogram, pruhový graf, SpO2 a srdcovej frekvencie(PR) trend graf. Štandardné prst-klip sonda pre dospelých , záväzné sonda pre novorodeneckého je voliteľné. Meranie SpO2: Rozsah: 35%~100% (Rozlíšenie: 1%) Presnosť: ±2% v štádiu 70%-100%, a nešpecifikovaná v štádiu menej ako 70%. Srdcovej Frekvencie Na Meranie: Rozsah: 30bpm~250bpm(Rozlíšenie: 1bpm) Presnosť: ±2bpm alebo ±2%, podľa toho, ktorá hodnota je vyššia. Meranie Výkonu v Slabé Plnenie Stav: SpO2 a pulzu hodnotiť môžete byť zobrazené správne, keď pulz-plniaci pomer je 0,4%, SpO2 chyba je ±4%; Pulz hodnotiť chyba je ±2bpm alebo ±2%, podľa toho, ktorá hodnota je vyššia. Odolnosť voči okolité svetlo: odchýlka medzi hodnota nameraná v stave chemických svetlo alebo vnútorné prírodné svetlo, a že z tmavej komore je menej ako ±1%.

Fyzikálna charakteristika

Rozmer prodult: 190(L)×162(W)×240(H)mm Rozmer balenia: 402(L)×228(W)×320(H)mm Hmotnosť: 1,6 kg

Package zahrnuté

1X CMS5100-VET Veterinárna Pacienta Monitor 1X ODBORNÉHO vzdelávania Veterinárnych SpO2 sondy 1X Neonate NIBP manžety 1X Predĺženie trubice pre krvný tlak 1X napájací kábel 1X Napájací adaptér 1X užívateľský manuál

Platby

1.Akceptujeme alipay a paypal tu. 2.Všetky hlavné kreditné karty a paypal sú prijímané cez bezpečné platobné procesor ESCROW. ★ Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. ★Sa prosím informujte u svojho krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. 3.S&H bude stanovená na základe LOĎ NA adresu,Dane a clá.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poštovné náklady. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Vyhnúť sa niektoré zbytočné problémy, sa prosím informujte u svojho krajiny colný úrad, informujte nás, čo by sme mali vyhlásiť jeho hodnotu pred odoslaním. VEZMITE PROSÍM NA VEDOMIE: S&H NEZAHŔŇA CLO, LOCATL DANE ALEBO INÉ DOVOZ POPLATKY. Nie sme zodpovední za akékoľvek kupujúceho miesto cla alebo dovozu dane.

Doprava

1. Tovar bude odoslaný do 1-5 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby. 2. Ponúkame na Sledovanie Kód pre všetky transakcie, bude pridaný na predaj záznamy po odoslaní sa. 3. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 24 hodín, v opačnom prípade, budeme loď vašej položky, na základe vášho www.informacieska.sk adresu, takže uistite sa, že je to správne.

  • Pôvod: Čína
  • Názov Značky: SINOHERO
  • Číslo Modelu: CMS5100-VET
  • prevádzka: Digitálne
  • Aplikácia: Platné pre zvieratá nemocnice a rodina
  • Funkcie: NIBP SPO2 srdcovej frekvencie Vitálny Monitor Michine
  • Rozmery Obrazovky: 2.8"
  • Model: CMS5100-VET Veterinárna Pacienta Monitor
  • Položka Druh: Electrocardioscanner

Štítky

Štítky: ekg monitor, vitálny monitor základné, monitor ovp, EtCO2, srdcový monitor, dvere auta monitor, manžeta nibp, eeg senzor, ortopedické veterinárnej, contec ekg.

Recenzie