Obchodné trampolíny park s mnohými hrami ako ninja samozrejme najnovšie trampolína, detské ihrisko park YLW-BT180320

€105 034.96
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

YLW ninja samozrejme najnovšie trampolína park Ninja Bojovník informácie: Penové kocky veľkosť: 20 cm*20 cm*20cm (prispôsobené) veľkosť Rámu: 30*30 CM alebo 40*40 CM, priemer 50mm Tube materiál Vyrobený z hliníka Bezpečnosti Pad EPE penou vnútri, uzavreté bunky penové, že nebude absorbovať vodu, špinu alebo stratiť tvar, šírka v Vinyl Kryt: 0.55 mm hrubé, UV ochrana , každá farba je k dispozícii Bezpečnostná sieť: Polyetylén alebo Polyesterových materiálov Design: free design Poznámka:môžeme na mieru vyrobené trampolína a hrať centre!Prosím, kontaktujte nás a poskytnite nám podrobnejšie informácie!

Náš šport trampolína je veľmi populárny na trhu a skákanie trampolíny posteľ je jedným z cvičenia spôsobom na kľúč nosenie,raz viac, dôležité je, že naše fitness trampolína je obrovská zábava,je ľahko spravovať.

Trampolína park je postavený z kvalitných materiálov (hliník a nerezová oceľ) na najvyššie bezpečnostné štandardy a výhody dosiahnutie uk testovanie a mnohých medzinárodných bezpečnostných predpisov. Niekoľko sto Trampolíny už boli dodávané vo viac ako 50 krajinách

Materiály:

1. Skákanie mat: vyrobené v USA

2. Penové podložky: EPE, uzavreté bunky penové, že nebude absorbovať vodu, špinu alebo stratiť tvar

3. Pad: PVC(500D, 500D) textílie

4. Rúry: zvonku a vnútri pozinkovaných

5. Elastické lano: to je gumy vo vnútri a vonku

6. Pramene: super high-pevnosť pozinkované

OEM objednávky sú vítané.Prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Toto fitness trampolína je veľmi veľký,by mali byť na dodanie do mora,nie express.Prosím, kontaktujte nás pre konečnej ceny a dodacie nákladnej pred uskutočnením objednávky .Ďakujem vám veľmi pekne.

  • Druh: vnútorné ihrisko
  • Vek: >3 Rokov
  • Materiál: Plastové Detské Ihrisko
  • Číslo Modelu: YLW-BT180320
  • Kategória: Veľká Trampolína

Štítky

Štítky: vonkajšie detské ihrisko, ninja hračka, dieťa list, parkovisko, malé drevené ihrisko, americký ninja bojovník, detské ihrisko, deti komerčné detské ihrisko, ninja lano, mäkké vnútorné ihrisko zariadení.

Recenzie