OYARD 6 Palcový Šumivé Tylu Zlatom Páse s nástrojmi Prejdite Lesk Tylu Kotúčoch 25 Metrov Tylu Cievka DIY Strany Svadobné Dekorácie(Gold)

€3.60 €2.66
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

6 Palcový Šumivé Tylu Páse s nástrojmi Prejdite Lesk Tylu Kotúčoch 25 Metrov Tylu Cievka DIY Strany Svadobné Dekorácie(Gold)

Popis

Tento tylu stuha je 15 cm/ 6 cm široké, 25 metrov dlhý. Šumivé tylu je dodávané v tyl roll, ktorý je 6,5 cm v priemere a 15 cm na výšku. Je flexibilný a ľahko použiteľný. Na leskom povlak poskytuje tento tylu šumivé, svetlé a atraktívny vzhľad.

Funkcie

- Farba: Zobrazené na obrázkoch.

- Materiál: Polyester.

- Veľkosť: Cca. 15 * 7 * 0.1 cm/ 6 * 2.8 * 0.04 palec (L*W*H).

- Leskom náter: zlato tylu je pokryté veľkým množstvom lesk, dáva tylu veľa iskra.

- Bohaté trblietavé tylu páse s nástrojmi: 25 metrov dlhý lesk tylu je dosť pre vás, aby ste robili veľa malých plavidiel projekty, alebo pár z tých väčších.

- Široký žiadosti: tylu cievka je dobré pre mnoho druhov remesiel alebo zdobenie, ako prezentovať balenie, tutu sukne, vlasy luky, svadbu alebo ples dekorácie, vence, atď.

Balenie zoznam

6 Palcový Šumivé Tylu Páse S Nástrojmi Prejdite Lesk Tylu Kotúčoch 25 Metrov Tylu Cievka (Gold)

  • vzor: ŽIADNE
  • Príležitosti: Pohlavie Odhaliť
  • Číslo Modelu: Pás s nástrojmi
  • Materiál: Iné

Štítky

Štítky: opona kameň, dvere rúško, vlasy pin živice, guľôčky dvere, príslušenstvo pre ženy šperky značky luxus, ceruzka pleat, horúce izba, tull pre okno, diamond vlasy hlavový most, šifón dúha.

Recenzie