MITSUBISHI RPMT RPMT1204 RPMT08T2MOE-JS RPMT10T3MOE-JS RPMT1204MOE-JS VP15TF F7030 Karbidu Vložky Sústružnícke Nástroje na Frézovanie Fréza

€23.31 €18.18
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

MITSUBISHI RPMT08T2MOE-JS RPMT08T2 RPMT10T3 RPMT1204MOE-JS VP15TF F7030 Karbidu Vložky, Sústruhu Frézy Nástroje, Frézy CNC Frézovanie

Vitajte na OYYU Ligy Majstrov Obchod

Kabinet len ukázať súčasťou našich produktov,veľa výrobkov nebol odovzdaný na sklade,Ak nie je možné nájsť produkt, ktorý potrebujete, alebo máte nejaké otázky, prosím, dajte nám vedieť a my vám odpovedať vám čo najskôr.

Balík Obsahuje:

10pcs/box pôvodnej Vložky

Obrázok:

Parameter Zaviesť:

O nás:

One-stop obstarávania platformu pre "OYYU" CNC nástroje. Dodávateľ kvality rezné nástroje. Zriadená v roku 2013, spoločnosť sa hlavne zaoberá zahraničný obchod export. Spoločnosť má vytvorené veľmi vyspelé logistické kanál pre mnoho rokov. Spokojnosť zákazníkov je vysoká a produktov môžu byť doručená na svete lepšie a rýchlejšie. Spoločnosť vyrába hlavne CNC ramienka, CNC čepeľ, závitové čepeľ, karbid konci mlyn, ťuknite na položku a vrtáka. Konanie na významných značiek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR. Rezné nástroje sú známe ako "priemyselná zuby", a ich výrobky sú široko používané v mnohých oblastiach, ako sú stroj, nástroj, priemysel, pre automobilový výrobný priemysel, plesní, spracovateľský priemysel, letecký priemysel, národnej obrany priemysel, oceliarsky priemysel, elektronický priemysel, atď., ktorý je nenahraditeľný v modernom priemysle. Úlohu. "OYYU" sa zaväzuje zákazníka prvý a nadviazať dopredu. Naša spoločnosť môže poskytnúť kompletnú podporu riešenia pre obrábanie, výroba a podľa rôznych potrieb zákazníkov.

  • Tvrdosť: HRA 92.8
  • Názov Značky: OYYU
  • Číslo Modelu: APGT
  • Materiál: Tvrdej Zliatiny
  • Použitie: Externé Otáčania Nástroja
  • Povlak: Iné
  • Druh: sústruhu frézy

Štítky

Štítky: kovové vložiť mitsubishi, ego sústružnícke nástroje, rpmt, wnmg080404, tcgt16t304, 10t3, kovov, sústružnícke nástroje, rpmt10t3mo, 1204 vložiť, CHARLINLIOL.

Recenzie