Twist plyn+digitálnych dát voltmeter+3 gears rýchlosť prepínač plynové páčky akcelerátora 12-100v pre elektrický bicykel, skúter mobility

€16.80
Dostupnosť: Skladom
Poslať známemu

Popis

twist plyn s digitálne zobrazenie dát a 3 gears rýchlosť prepínač plynové páčky akcelerátora 12-100v pre elektrický bicykel, skúter mobility

tento model má 3 gears prepínač , vysoká rýchlosť, strednej rýchlosti, nízka rýchlosť, ak môžete, prosím, prijať akúkoľvek farbu na sklade, doručenie bude jednoduchšie., ak u je potrebné špeciálne farebné prosím zanechať správu do poznámky.

funkcie klapky

1. vhodný pre mnoho typov batérie ako olovené batérie, lítiové batérie , vodovodnej batérie a suché batérie.

2. univerzálne napätie , vhodné na 12-100v elektrický bicykel alebo skútre, je možné identifikovať napätie automaticky. včasné uvedie.

3. to je digitálne zobrazenie dát , nie že bežný analógový signál displej. môžete presné sudca zvyšok úroveň nabitia batérie a zvyšok vzdialenosti.

4, môže naznačovať vozidla chyba podľa napätia.

tento produkt je patentovaný produkty.

popis produktu je univerzálny plyn pre elektrický bicykel, skúter , trojkolku, a iných elektrických vozidiel. MODEL - 3gears digitálnych dát plyn, námestia obrazovke materiál: dovezené haly, vysokej kvalite gumy, dovezené, led indikátor pracovné napätie: plyn DC0.8-4.2 V , indikátor úrovne nabitia batérie, 12-84v automaticky identitify. žiadosť o akúkoľvek batériu ako lítiovej batérie , olovené batérie/ cena za jeden pár zahŕňajú rukoväte. line-predvolené nastavenie, 2meter , pre rôzne konektor prosím zanechať správu,akceptujeme OEM.

môže vzlietnuť, že ochranný film na obrazovke po si to

akékoľvek kupujúci prosím, zanechajte kontakt cestu, aby sme poslať schému zapojenia a užívateľský návod , prosím, donot pripojiť pred jasne pochopiť. ak ruine led displej vás bude zodpovedný za to.

elektroinštalácie spôsobom

Prosím poznamenať, všetky rozvody spôsob nižšie potrebné pripojiť čierny vodič najprv, potom pripojte červený vodič a zelený drôt. Keď displej indikuje dva nula, plyn bude pracovať normálne. Potom pripojte ďalšie káble. Prosím poznamenať, že čierny vodič z akcelerátora sa nemôže pripojiť červený drôt radič, žltý vodič plyn nemôže dôjsť k zámene spojiť sa s červená,zelená,čierna kovová radič, alebo zničí radič alebo plyn.

tento model je 7wires

3 plyn drôty, červená je pre plyn pozitívne , black je pre plyn negatívne, zelená pre twist plyn signál drôtu, červená-čierna-zelená drôtu(čierny konektor) pripojte svoj ovládač škrtiacej klapky drôtu, ovládač škrtiacej klapky drôtu možno rôzne farby. červená---+5v. zelená je signál drôtu, black je zem drôtu. ak zle môžete spálené tento plyn

žltá je o moc pozitívne. - - obvykle pripojiť pomocou batérie .

ostatné tri bielej, modrej a hnedej je pre gears 3.-prosím, uistite sa, že váš regulátor má 3 gears drôtu.

4wire plyn:

Plyn black----controller plyn konektor black uzemňovacieho

Plyn červená----controller plyn konektor +5v červený drôt.

Zelený signál drôt---controller plyn konektor zelený signál alebo iné drôt

Žltá napätie displej drôt—klince moc pozitívne (predné svetlo, display, elektrický spínač)

5 vodičov

Plyn black----controller plyn konektor balíku uzemňovacieho

Plyn červená----controller plyn konektor +5v červený drôt.

Zelený signál drôt---controller plyn konektor zelený signál alebo iné drôt

Modrý vodič-spojenie s radičom elektrický spínač/blokovací výstup drôt

Žltá napätie displej drôt—klince moc pozitívne alebo radič elektrický spínač/zámok vstup drôt

6 vodičov

Rovnaké je to s 4 vodiče, dva vodiče vľavo sú pre funkciu drôtu, môžete ho použiť aj pre iné funkcie, ktoré potrebujete.

7wires

Rovnaké je to s 4wires, ostatné 3 vodiče vľavo sú 3 gears rýchlosť alebo otočením prepínača.

porovnať spoločné analógový signál plyn:

tento plyn indikuje úroveň nabitia batérie digitálne zobrazenie dát, môžete posúdiť váš odpočinok úroveň nabitia batérie podľa vašich napätie batérie.

môžete tiež skontrolovať stav batérie po nabití ju celú.

spoločné plyn s indikátor ukazuje stav batérie tým, analógový úroveň nabitia batérie. že nie je presné (napr., trvá 36v s 3 indikátor napríklad, 39-42v je batéria nabitá, všetky svetlá na. 37-39v jeden light off. 34v-37v dve light off. 31v-34v posledný indikátor off. to je nejasné. )

s techology rozvoja to má za sebou, pretože batéria materiál je iný a vypúšťanie platforma je iný, úroveň nabitia batérie zber dát je režim dozadu.

to je dôvod, prečo máme to teraz, digitálny zber dát a zobrazenie je presnejšie a včas.

môžete skontrolovat 'zvyšok úroveň nabitia batérie,

či je nefunkčné batérie

batérie kvality

a je ľahké nainštalovať

zdravý rozum

Iné batérie materiálov, nový/starý stav batérie a rôzne kontrolóra údajov, aby napätie batérie odráža inak. Prosím, skontrolujte napätie batérie údaje podľa vašej batérie. Dvakrát je dosť, údaje môžu mať odchýlku.

skontrolujte prosím vaše klince

12v klince max napätie 12,6 v, min napätie 9v

24v klince max napätie 29.4 v , min napätie 21v

36v klince max napätie 42v , min voltage29v

48v klince max napätie 54.6 v alebo 58.8 v , min napätie 39v

60v klince max napätie 72v, min voltage49v

72v klince max napätie 84v , min napätie 70v

Riešenie pre predvolené hodnoty plyn

  • Číslo Modelu: 3gears plyn
  • Názov Značky: phoebevpartstols
  • Napätie: 48V
  • Druh: Skúter Rukoväte

Štítky

Štítky: dirt bike plyn, dualtron, motorka plyn, 3 rýchlosti freewheel, e kolo plyn digitálne, požičovňa voltmeter, amperimetro dc digital, reťaz prehadzovačky, ze601kl, plastová rukoväť plynu skúter.

Recenzie