InformacieSKA.sk

Dobré riešenia často vznikajú v diskusii

Martina Jakušová20.12.2015AktualityPridať komentár
Dobré riešenia často vznikajú v diskusii

Vážení čitatelia,

ako sme Vám už avizovali, Slovenská komora architektov pripravuje spustenie internetovej diskusie k článkom na portáli Informácií SKA - www.informacie.sk. Diskusia bude otvorená od 4. januára 2016 a bude prístupná všetkým autorizovaným architektom.

Veríme, že tak vznikne priestor na výmenu názorov, ktorý bude slúžiť ako odborná platforma na diskutovanie diania v oblasti architektúry a výkonu nášho povolania. V tematických číslach (a nielen v nich) často otvárame problémy, ktoré považujeme pre architektov za najpálčivejšie či najaktuálnejšie – v roku 2015 to boli témy Výkon povolania, Architektonické dielo, Ako plánujeme sídla či Učenie (sa) a rovnako plánujeme tematické čísla aj v budúcnosti. Sme presvedčení, že v nich nachádzate podnetné myšlienky, ku ktorým by ste radi vyjadrili svoj názor a napísali reakciu, ktorá by obohatila tému o Váš názor a možno podnietila iných kolegov na napísanie ďalšieho príspevku či samostatného článku... Veď je už dávno známe, že najlepšie riešenia vznikajú v diskusii.

Začiatkom januára 2016 Vám prídu na mailovú adresu, ktorú máte na komore uvedenú, informácie o zriadení účtu do diskusie – ako prihlasovacie meno môžete použiť Váš email alebo číslo autorizácie, heslo si vytvoríte sami a budete si budete ho môcť kedykoľvek zmeniť. Pomocou prihlasovacieho mena a hesla sa budete môcť prihlásiť do diskusie a pridávať Vaše reakcie nielen na nové články, ale spätne aj na všetky články, ktoré vyšli v Informáciách vydávaných v elektronickej podobe od začiatku roka 2014.

Tešíme sa na Vaše názory a veríme, že sa tak stanete spolutvorcami tohto odborného portálu slovenských autorizovaných architektov.

Martina Jakušová, redakcia Informácií SKA

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 1

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu