InformacieSKA.sk

Konferencia o informačnom modeli budovy

Imrich Pleidel13.09.2015AktualityPridať komentár
Konferencia o informačnom modeli budovy

Konferencia o informačnom modeli budovy (Building Information Model – BIM) sa koná 22. októbra 2015 v kongresovej sále SLSP, a.s., na Tomášikovej ul.  v Bratislave. Slovenská komora architektov je jedným z organizačných garantov, záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Zámerom konferencie je robiť osvetu v presadzovaní technológie Informačného modelu budovy  do odbornej praxe na úrovni všetkých účastníkov stavebného procesu a v rámci celého životného cyklu budovy. Zároveň chcú organizátori na základe vývoja a trendu používania technológie BIM v stavebníctve v zahraničí poukázať na výhody použitia BIM v praxi aj na Slovensku, keďže ide o revolučný spôsob komunikácie pri príprave, procese výstavby a správe budov (Facility Management). Konferencia je určená všetkým účastníkom investičného procesu od architektov, projektantov, manažérov firiem pôsobiacich na stavebnom trhu, developerom a investorom, facility manažérom a prevádzkovateľov.

Na konferencii vystúpia poprední zahraniční a slovenskí predstavitelia stavebných spoločností, developerov a projektových firiem.

Konferencia je zaradená medzi podujatia Sústavného vzdelávania architektov (SVA) ako podujatie typu B (Podujatia spoluorganizované/pod záštitou SKA) s počtom kreditov 10 (aktualizovaný zoznam podujatí SVA nájdete na na stránke SKA).

Ing. arch. Imrich Pleidel,
 predseda SKA

Viac informácií nájdete na:

http://www.vydavatelstvoeurostav.sk/sk/konferencie-es/bim/20151/zakladne-informacie12345

http://www.vydavatelstvoeurostav.sk/sk/konferencie-es/bim/20151/program1234

http://www.vydavatelstvoeurostav.sk/sk/konferencie-es/bim/20151/prihlaska12

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 0 - Buďte prvý! )

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu