InformacieSKA.sk

Informácie o možnostiach poistenia proti škodám zaujali

Štefan Moravčík18.04.2015AktualityPridať komentár
Informácie o možnostiach poistenia proti škodám zaujali
Ako sme vás už informovali v predchádzajúcom článku, dňa 15. apríla 2015 sa konalo stretnutie členov predstavenstva SKA v Banskej Bystrici, ktoré bolo doplnené ďalšími aktivitami komory.
Poobede mali architekti príležitosť sa oboznámiť s možnosťami poistenia proti škodám, ktoré môžu vzniknúť pri profesionálnom výkone povolania architekta. Po všeobecnej úvodnej informácii o možnostiach a formách poistenia prebiehala ďalšia časť formou diskusie medzi zástupcami maklérskej spoločnosti Renomie a prítomnými architektami. Rozoberali sa rôzne formy poistenia v závislosti od druhu subjektu (fyzická osoba, spoločnosť s ručením obmedzeným, ich kombinácie a iné). Poistné udalosti sa ilustrovali aj na konkrétnych modelových príkladoch. Účasť architektov, ich záujem a aktívne zapojenie sa do diskusie naznačuje, že tento seminár architektonickú obec zaujal. 
Neskôr sa uskutočnilo stretnutie členov predstavenstva a predsedu s banskobystrickými architektmi. Preberali sa témy súvisiace s blížiacim sa valným zhromaždením, s regionálnymi špecifikami výkonu povolania a témy so zameraním na aktívnu spoluprácu  členov a komory, aj smerom k budúcnosti a k budúcemu funkčnému obdobiu.
Foto: autor

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 0 - Buďte prvý! )

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu