InformacieSKA.sk

Konferencia o adaptácii miest na zmeny klímy

Redakcia18.12.2014UdalostiPridať komentár
Konferencia o adaptácii miest na zmeny klímy
Karpatský rozvojový inštitút Košice v spolupráci s Mestom Trnava, Združením miest a obcí Slovenska a Združením pre urbanizmus a územné plánovanie na Slovensku organizuje konferenciu Plánovanie rozvoja miest vo svetle adaptácie sa na zmenu klímy. Táto celoštátna konferencia s medzinárodnou účasťou sa uskutoční v dňoch 29. a 30. januára 2015 na Trnavskej univerzite.

Cieľom konferencie je prezentovať procesy urbánnej adaptácie na zmenu klímy z rôznych uhlov, predovšetkým na príklade niektorých európskych a slovenských miest, a zamerať diskusiu na prekonávanie bariér ich prenositeľnosti do plánovania rozvoja miest. Konferencia je určená najmä pre tých, čo plánujú, koordinujú a robia výskum v oblasti hospodárskeho a sociálneho rozvoja miest (napr. urbanisti, územní plánovači, útvary rozvoja miest, útvary životného prostredia, výskumné inštitúcie a univerzity) a pre ďalších, ktorých táto téma zaujíma.

Účasť na konferencii je bezplatná. Účasť na konferencii treba potvrdiť do 9.1.2015 na kri@kri.sk. Viac informácií nájdete v úiloženej pozvánke.

Zdroj: ZUUPS, ilustračné foto: David Shankbone

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 0 - Buďte prvý! )

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu