InformacieSKA.sk

Výstava CE∙ZA∙AR 2014 putuje po slovenských mestách

Úrad SKA15.11.2014CE.ZA.ARPridať komentár
Výstava CE∙ZA∙AR 2014 putuje po slovenských mestách

Po vyhlásení výsledkov CE∙ZA∙AR 2014 vystavuje Slovenská komora architektov diela zapojené do súťaže vo výstavných priestoroch viacerých slovenských miest.

V rámci východoslovenského regiónu sa v októbri 2014 uskutočnila slávnostná vernisáž výstavy CE∙ZA∙AR 2014 v Creative Design Galery v Prešove, výstava bola prístupná od 16. októbra a trvá do 21. novembra 2014. CE∙ZA∙AR v novembri poputuje do priestorov Kulturparku v Košiciach. Predstavenstvo Slovenskej komory architektov a Kasárne Kulturpark Košice Vás srdečne pozývajú na vernisáž výstavy CE∙ZA∙AR 2014 všetkých prihlásených diel do súťaže, ktorá sa bude konať 25. novembra 2014. Výstavu si môžete pozrieť do 20. decembra 2014. Séria výstav v budúcom roku bude pokračovať v Žiline, potom poputuje do Banskej Bystrice, Bratislavy a na záver do Nitry.

Ocenenie CE∙ZA∙AR udeľuje každoročne Slovenská komora architektov za profesionálny výkon - zrealizované dielo architektonického umenia, ktoré prispieva k obohateniu hmotnej kultúry na Slovensku, s cieľom podporiť svojich členov - architektov v prezentácii ich tvorby a zároveň priblížiť význam architektúry a umeleckú hodnotu zrealizovaných diel verejnosti.

 

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 0 - Buďte prvý! )

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu