InformacieSKA.sk

Kde bolo, tam bolo...

Martina Jakušová25.06.2014AktualityPridať komentár
Kde bolo, tam bolo...

Foto: Kde bolo, tam bolo...

Počas dvoch júnových víkendov v Bratislave a v Žiline„odložili“ deti svojich rodičov do rodičovského kútika a vybláznili sa na kreatívnych interaktívnych workshopoch festivali Kde bolo, tam bolo. Akcie prebiehali v spolupráci s významnými osobnosťami z rôznych oblastí pôsobenia - architektúru nevynímajúc.

Tretí ročník festivalu Kde bolo, tam bolo sa konal pod záštitou primátora Bratislavy Milana Ftáčnika a starostky Starého Mesta Táni Rosovej a bol súčasťou festivalu Kultúrne leto a Hradné slávnosti Bratislava 2014. Jedným z mnohých workshopov bol aj ARCHworkshop pre deti od 4 do 15 rokov, ktorý sa konal 15. júna 2014 na Hlavnom námestí v Bratislave. Deti si navrhovali rozprávkové bývanie s úspešnými slovenskými architektmi a viaceré slovenské architektonické ateliéry deťom hravou formou priblížili svoju profesiu.

 

Žilinská časť festivalu Kde bolo, tam bolo mala tento rok podobu nedeľného juniálesu pre deti, rodičov a priateľov na Stanici. Deti mali na výber workshopy, hry, divadlo, športové aktivity, premietanie animovaných filmov, bicyklokútik, ukážky aktivít záchranárskych psov, spoločné varenie, ochutnávanie a stolovanie, podvečernú tanečnú hopsačku. 

Diskusia pre prihlásenýchPočet príspevkov: 0 - Buďte prvý! )

* Pre pridávanie a zobrazenie diskusie musíte byť prihlásený


Zabudli ste heslo?

Heslo Vám bude zaslané na emailovú adresu